MARKETINGOVÝ MANAŽER/ŘEDITEL (klikni zde)

Hledáme profesionála (nebo profesionálku) se zkušenostmi, který si nenechá ujít příležitost ukázat, co v něm je!
Někoho, kdo se nebojí výzev a přinese nám nové a svěží nápady.

Společně s našim týmem tvoříme každý den něco, s čím večer usínáme a ráno vstáváme a fakt trvalo dát tuhle partu dohromady. Podařilo se, ale někde tam je nás určitě ještě víc. Jen o sobě ještě nevíme!

Co nabízíme?

  • Stát se prvním šéfem marketingu v Erika Fashion (na první se nikdy nezapomíná),
  • globální expanzi,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • finanční ohodnocení na základě dohody,
  • obrovský prostor pro seberealizaci,
  • velkou zaměstnaneckou slevu,
  • Multisport kartu,
  • báječnou mladou partu,
  • pestré pracovní dny.

Náplň práce?

  • úzká spolupráce s CEO ohledně strategie firmy, business a marketingového plánu
  • exekuce marketingové plánu - dohlížení na performance, e-shop, mailing, PR, influencer marketing, brand a sociální sítě
  • vytvoření brandové komunikace - vizuál našich sociálních sítí
  • vedení a motivování marketingového týmu, který se momentálně skládá ze Social Media specialistky, visual merchendiserky a externí agentury, která je skoro interní

V případě zájmu a schopností se můžeš podílet i na dalších věcech (produkt, finance a další..)

Požadavky:

  • máš minimálně 3 roky zkušenosti s vedoucí pozicí v marketingu (nemusí být nutně CMO)
  • máš nápady, které chceš realizovat
  • máš přehled o trendech v marketingu
  • čísla ti nevadí a analytika ti je blízká. Budeš pracovat s čísly (Google Analytics, Business Manager, Shoptet)

Kancelář je v Praze – Hostivaři.

Nástup ihned nebo dohodou.

Pokud chceš být naší součástí, pošli CV na erika@erikafashion.cz

C38B99A3-AD45-4C3B-B244-4667142AC490