MARKETINGOVÝ MANAŽER/ŘEDITEL (klikni zde)

Hledáme profesionála (nebo profesionálku) se zkušenostmi, který si nenechá ujít příležitost ukázat, co v něm je!
Někoho, kdo se nebojí výzev a přinese nám nové a svěží nápady.

Společně s našim týmem tvoříme každý den něco, s čím večer usínáme a ráno vstáváme a fakt trvalo dát tuhle partu dohromady. Podařilo se, ale někde tam je nás určitě ještě víc. Jen o sobě ještě nevíme!

Co nabízíme?

  • stát se prvním šéfem marketingu v Erika Fashion (na první se nikdy nezapomíná)
  • globální expanzi
  • flexibilní pracovní dobu
  • finanční ohodnocení na základě dohody
  • obrovský prostor pro seberealizaci
  • velkou zaměstnaneckou slevu
  • Multisport kartu
  • báječnou mladou partu
  • pestré pracovní dny

Náplň práce?

  • úzká spolupráce s CEO ohledně strategie firmy, business a marketingového plánu
  • exekuce marketingové plánu - dohlížení na performance, e-shop, mailing, PR, influencer marketing, brand a sociální sítě
  • vytvoření brandové komunikace - vizuál našich sociálních sítí
  • vedení a motivování marketingového týmu, který se momentálně skládá ze Social Media specialistky, visual merchendiserky a externí agentury, která je skoro interní

V případě zájmu a schopností se můžeš podílet i na dalších věcech (produkt, finance a další..)

Požadavky:

  • máš minimálně 3 roky zkušenosti s vedoucí pozicí v marketingu (nemusí být nutně CMO)
  • máš nápady, které chceš realizovat
  • máš přehled o trendech v marketingu
  • čísla ti nevadí a analytika ti je blízká. Budeš pracovat s čísly (Google Analytics, Business Manager, Shoptet)

Kancelář je v Praze – Hostivaři.

Nástup ihned nebo dohodou.

Pokud chceš být naší součástí, pošli CV na erika@erikafashion.cz

C38B99A3-AD45-4C3B-B244-4667142AC490

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení