NÁKUPČÍ/PRODUKTOVÝ SPECIALISTA (klikni zde)

Hledáme osobu, která nás obohatí zkušenostmi, novými nápady a zefektivní obrátku našich skladů.

Společně s našim týmem tvoříme každý den něco, s čím večer usínáme a ráno vstáváme a fakt trvalo dát tuhle partu dohromady. Podařilo se, ale někde tam je nás určitě víc. Možná Ty patříš k nám!

Jaká je pracovní náplň této pozice?

  • hledat nové dodavatele a výrobce
  • monitorovat zásoby skladu
  • plánovat výprodejové akce

Co nabízíme?

  • full time job
  • velkou zaměstnaneckou slevu
  • Multisport kartu
  • báječnou mladou partu
  • pestré pracovní dny

Osoba na této pozici MUSÍ mít:

  • prokazatelnou zkušenost s nákupem zboží a řízením skladových zásob
  • znalost práce v Excelu
  • analytické uvažování
  • dobrou angličtinu

Místo provozovny je v Praze – Hostivaři.

Nástup ihned nebo dohodou.

Platové ohodnocení 30 - 38 000 Kč/měs.

V případě zájmu o tuto pozici zašli své CV na erika@erikafashion.cz

066E2D26-D36E-432D-89EF-CA006B46B7DC

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení