SPECIALISTA PRO PŘÍJEM ZBOŽÍ (klikni zde)

Hledáme manuálně zručného člověka s milou povahou a proaktivním přístupem k práci!

Společně s našim týmem tvoříme každý den něco, s čím večer usínáme a ráno vstáváme a fakt trvalo dát tuhle partu dohromady. Podařilo se, ale někde tam je nás určitě ještě víc. Jen o sobě ještě nevíme!

Co nabízíme?

  • Velkou zaměstnaneckou slevu,
  • Multisport kartu,
  • báječnou mladou partu,
  • výbornou kávu, která je k dispozici po celou pracovní dobu,
  • nezapomenutelné týmové akce,
  • pestré pracovní dny.

Náplň práce?

  • Příjem, kontrola a zaskladnění zboží,
  • komunikace s dopravci a pomoc při vykládce,
  • přebírání balíků od zásilkových společností a kontrola zásilek,
  • kontrola správnosti a úplnost dat na importních dokladech,
  • administrativní práce - kontrola dodacích listů a zadávání dat do systému,
  • péče o pořádek ve skladu.

Požadavky:

  • Spolehlivost,
  • flexibilita,
  • milá a pozitivní povaha (vnímáme to jako extrémně důležité!),
  • fyzická zdatnost, manipulace balíků větších rozměrů,
  • práce na PC – (požadavky – základní znalost práce s PC, MS Excel, MS Word)
  • angličtinu (mírně pokročilou),
  • pracovní doba po-pá 7:30 - 16:00.

Sklad je v Praze – Hostivaři a jsme dámský tým.

Nástup ihned nebo dohodou.

Finanční hodnocení závisí na domluvě a podmínkách, cca 28-30 tis./měs.

Pokud chceš být naší součástí, pošli CV na erika@erikafashion.cz