Dodání vaší zásilky

Veškeré zboží, které nabízíme, je skladem (pokud není u produktu přímo uvedeno jinak) a zboží se zpravidla odesílá max. do 2 dnů od přijetí platby na náš účet a to s využitím služeb České pošty a Zásilkovny (GLS). V našem zájmu je zásilky odeslat k zákazníkovi co nejdříve, ale zatím u nás stále pracují lidé a ne roboti takže pokud by nastalo u Vaší objednávky prodlení s odesláním, vždy to má opodstatnění a věřte, že děláme co můžeme, aby zboží u Vás bylo co nejdříve. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

O odeslání Vaší zásilky budete informováni emailem.

Zásilka Vám bude doručena na Vámi uvedenou adresu v objednávce a v případě, že nebudete k zastižení, Vám doručovatel předá písemné oznámení o uložení zásilky viz poštovní podmínky České pošty: https://www.ceskaposta.cz/ke-stazeni/postovni-podminky . V případě zvolení dopravy formou Zásilkovny budete informováni o termínu vyzvednutí na pobočce společnosti.

Způsob platby: Platbu akceptujeme pouze předem na náš účet. Platba musí být v rámci závazné objednávky připsána max. do 3 pracovních dnů. V opačném případě je objednávka bezpodmínečně zrušena.

Číslo účtu: 2301174812/2010 Fio banka