Dodání vaší zásilky

AKTUALIZACE 10.9.2021

POZOR! Aktuálně nás postihlo menší personální oslabení v kombinaci s nadměrným počtem objednávek, což zapříčinilo opožděnou expedici objednávek. Pokud tedy na objednávku tolik nepospícháte a dáte nám o několik dní navíc, budeme moc rádi!

Děláme co můžeme, makáme jako blázni a jsme si jisti, že již brzy se tohoto skluzu zbavíme:)

DĚKUJEME ZA TRPĚLIVOST A DRŽTE NÁM PALCE!

Běžně ale fungujeme takto:

Veškeré zboží, které nabízíme, je skladem (pokud není u produktu přímo uvedeno jinak) a zboží se zpravidla odesílá max. do 2 dnů od přijetí platby na náš účet a to s využitím služeb Zásilkovny nebo České pošty. V našem zájmu je zásilky odeslat k zákazníkovi co nejdříve, ale zatím u nás stále pracují lidé takže pokud by nastalo u Vaší objednávky prodlení s odesláním, vždy to má opodstatnění a věřte, že děláme co můžeme, aby zboží u Vás bylo co nejdříve. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Případně nás kontaktujte na info@erikafashion.cz a rádi poskytneme informace o Vaší objednávce.

Zásilka Vám bude doručena na Vámi uvedenou adresu v objednávce a v případě, že nebudete k zastižení, Vám doručovatel předá písemné oznámení o uložení zásilky viz poštovní podmínky České pošty: https://www.ceskaposta.cz/ke-stazeni/postovni-podminky . V případě zvolení dopravy formou Zásilkovny budete informováni o termínu vyzvednutí na pobočce společnosti.

Způsob platby:

Platbu akceptujeme buď převodem předem na náš účet 2301174812/2010 (platba musí být v rámci závazné objednávky připsána max. do 3 pracovních dnů, v opačném případě je objednávka bezpodmínečně zrušena) , kartou online, anebo dobírkou formou Zásilkovny.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení