Dodání vaší zásilky

POZOR! S OHLEDEM NA AKTUÁLNÍ SITUACI a nadměrný počet objednávek na našem e-shopu si dovolujeme prodloužit dodací lhůtu o několik dní. Situace s Covid-19 dává zabrat všem, i nám, a věříme, že brzy zase budeme moci expedovat balíčky rychlostí blesku:) Děkujeme za trpělivost!

Veškeré zboží, které nabízíme, je skladem (pokud není u produktu přímo uvedeno jinak) a zboží se zpravidla odesílá max. do 2 dnů od přijetí platby na náš účet a to s využitím služeb Zásilkovny nebo České pošty. V našem zájmu je zásilky odeslat k zákazníkovi co nejdříve, ale zatím u nás stále pracují lidé takže pokud by nastalo u Vaší objednávky prodlení s odesláním, vždy to má opodstatnění a věřte, že děláme co můžeme, aby zboží u Vás bylo co nejdříve. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Případně nás kontaktujte na info@erikafashion.cz a rádi poskytneme informace o Vaší objednávce.

Zásilka Vám bude doručena na Vámi uvedenou adresu v objednávce a v případě, že nebudete k zastižení, Vám doručovatel předá písemné oznámení o uložení zásilky viz poštovní podmínky České pošty: https://www.ceskaposta.cz/ke-stazeni/postovni-podminky . V případě zvolení dopravy formou Zásilkovny budete informováni o termínu vyzvednutí na pobočce společnosti.

Způsob platby:

Platbu akceptujeme buď převodem předem na náš účet 2301174812/2010 (platba musí být v rámci závazné objednávky připsána max. do 3 pracovních dnů, v opačném případě je objednávka bezpodmínečně zrušena) , kartou online, anebo dobírkou formou Zásilkovny.