Kariéra

BRIGÁDNÍK EXPEDIENT/EXPEDIENTKA V E-SHOPU (klikni zde)

Hledáme na brigádu, manuálně zručného člověka s milou povahou a proaktivním přístupem k práci!

Společně s našim týmem tvoříme každý den něco, s čím večer usínáme a ráno vstáváme a fakt trvalo dát tuhle partu dohromady. Podařilo se, ale někde tam je nás určitě ještě víc. Jen o sobě ještě nevíme!

Co nabízíme?

  • Báječnou mladou partu,
  • výbornou kávu, která je k dispozici po celou pracovní dobu,
  • nezapomenutelné týmové akce,
  • pestré pracovní dny.

Náplň práce?

  • Balení, příprava, kompletace objednávek a expedice zboží pro naše milé klientky,
  • práce s tabletem a čtečkou,
  • vybalování zboží
  • péče o pořádek ve skladu.

Požadavky:

  • Spolehlivost
  • milá a pozitivní povaha (vnímáme to jako extrémně důležité!)
  • uživatelskou znalost práce s PC,
  • pracovní doba po-pá 7:30 - 16:00 hod.

Sklad je v Praze – Hostivaři.

Nástup ihned nebo dohodou.

Pokud chceš být naší součástí, pošli CV na erika@erikafashion.cz

Číst článek
1 položek celkem