Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

AP Avatar autora Andrea Plodíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
HM Avatar autora Hana Masařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
MD Avatar autora Monika Drazdíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
AT Avatar autora Anna Tupova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
OP Avatar autora Olga Petrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
Zboží je kvalitní, ne jenom dobře nafocené , velikosti sedí a kdyby náhodou neseděly , jednoduché vrácení za 19,- . Hlavně krásné kousky ????.
IV Avatar autora Izabela Vydrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
BD Avatar autora Barbora Dvořáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
MB Avatar autora Mária Bodíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
Anooo:)
BG Avatar autora Blanka Gabrišková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
Perfektní přístup, krásné kousky ☺️
HS Avatar autora Halyna Shopyak Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
vše v naprostem pořadku
EJ Avatar autora Eva Jeníčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
Největší spokojenost????
Avatar autora Jana Šindelářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
Spokojená jsem velmi, rychlé dodání, dobrá komunikace
DM Avatar autora Denisa Mockovčiaková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
Spokojenost ❤
AS Avatar autora Aneta svagrova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
MN Avatar autora Monika Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
TS Avatar autora Tereza Snizkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
Naprosto dokonaly obchod! Krasne a originalni a ja nikdy nevim, co objednat driv☺️ Rychle dodani, mily a ochotny personal a uz se tesim az si opet neco objednam????
N Avatar autora Natálie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
Šaty, které přišly byly krásné a přesně takové, jako na obrázku???? určitě nenakupuji naposledy ????
MS Avatar autora Michaela Slatinská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2020
Nakupuji zde často a vždy jsem spokojená ???? krásné oblečení a super materiál a dobré ceny ???????? A milá komunikace s týmem ???????? těším se na další nákup, přeji hezky den :)
VK Avatar autora Vanda Kessl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.4.2020
Pěkné zboží, skvělá zákaznická podpora. Nakupuji opakovaně.
TK Avatar autora Tereza Klenkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.4.2020
Kvalitni zbozi,naprosto dokonale,material,strih,velikost...asi se ze me stane pravidelny zakaznik...

Ovládací prvky výpisu

5656 položek celkem