Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LK
Lucie Kraibichová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2020
MP
Martina Podraczká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2020
KO
Kristýna Oščádalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2020
Bunda i čepice naprosto TOP!! Děkuji ????
AP
Adriana Procházková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2020
Poprvé jsem zkusila koupit šaty přes internet. Vybrala jsem si tuto stránku, protože zde mají spoustu nádherných kousků, kterým se nedá prostě odolat. Objednávka mi přišla za dva dny. Šaty jsou úžasné, velikost sedí úplně přesně a ta kvalita je úžasná. Především tyto šaty jen tak někdo nemá. Mockrát děkuji a rozhodně to zde nebyl můj poslední nákup :-)
BŽ
Blanka Žihlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2020
M
Michaela G.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2020
Moc hezké věci! Dobrá kvalita i bezproblémová komunikace. Občas něco vracím, protože mám jen 155cm a některé věci na mě díky tomu nesedí, ale i při vrácení zboží vše v pohodě :)
PA
Petra Ambrožová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2020
Naprosto úžasné věci, nádherné barvy a příjemný materiál!???? rychlé dodání a komunikace další plus. ❤
SS
Sabina Soukopová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2020
Krásné věcičky, komunikace super, objednávala jsem bundu a jsem nadšená. ????
VN
Vladimíra Najdenova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2020
SU
Sarah Urbanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2020
MD
Michaela Denková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2020
Na oblečení se mi líbí, že ho nikde jinde nemají a můžu si ho vyzkoušet na prodejně v Praze. Jediné minus jednou bylo, že mi z jedněch šat lezly nitě. Jednou jsem měla i rozparany pásek na šatech a u jedněch kozaček bylo lepidlo na botě. Jinak ostatní super. Asi špatné kusy. ????
MP
Martina Pěničková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2020
PS
Petra Sloupová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2020
Maximální spokojenost, krásné oblečení, rychle dodání
M
Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2020
Maximální spokojenost ❤ skvělá komunikace, oblečení je kvalitní, krásné a sedí perfektně ❤
Rozhodně doporučuji!????
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2020
Nakupovala jsem již několikrát a vždy spokojenost. Tentokrát jsem využila skvělých slev a můžu říct, že věci opět bomba :)
Můžu všem jedině doporučit :)
MK
Martina Kroumanova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2020
Jsem moc spokojená, nakupuji už poněkolikáté a věci jsou super :)
LJ
Lenka Janušová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2020
Jsem velmi spokojená, určitě znovu nakoupím.. :)
kvalitní materiál, krásné věci, prostě bomba :)
DM
Dana Müllerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2020
Dobrý den, nakoupila jsem u Vás vícekrát, spokojena jsem byla vždy .
Pěkný den. Dana Müllerová
MM
Martina Martincová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2020
Naprostá spokojenost! Velmi kvalitní materiál a rychlé dodání. Objednávám často a stále se ráda vracím. Kvalitní a krásný módní fashion style. Všem ženám mohu jedině doporučit. ✨✨✨
RB
Radka Baloghová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2020
Velká spokojenost. Suprová komunikace a rychlé odeslání zboží. Ráda zde znovu nakoupím :-)