Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IS
Irina Stekhnovych
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2023
M
Market
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2023
Nebylo to poprve co jsem odsud neco objednavala, vzdy spokojena s kvalitou i rychlosti doruceni, skvela moznost vyzvednout osobne i se zkousenim v Praze, jedine co bych ocenila mit produkty ve vice velikostech misto jedne.
OH
Olga Hadacova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2023
Naprosta spokojenost se vsim - komunikace obchodu, rychlost dodavky, kvalitni zbozi. Nakupujeme jak obleceni, tak boty. Nikdy nebyl duvod pro vraceni zbozi ❤️Dekuji moc devcatum za tuhle praci ❤️
RN
Radka Novotná
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2023
Obchod hodnotim 10/10, objednavka prisla do tydne, komunikace bez problemu:) Co bych zlepsila – nabizet obleceni, ktere je v jedne velikosti, nabizet alespon ve dvou – pro nizsi a vyssi postavu…
JV
Jitka Vomáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2023
Objednávku jsem si vyzvedla na prodejně v Praze a byla jsem moc spokojená s přístupem personálu a moc se mi líbily i vzorky vystavené na prodejně. Určitě se sem budu vracet. Jitka
AB
Agáta Bandyova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.2.2023
Nákup spokojenost i příjemný servis ❤️
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.2.2023
Dodání rychlé, milá slečna/paní na telefonu když jsem volala a potřebovala vědět stav objednávky, krásně zabalené, teď k tomu co mě trochu zklamalo objednala jsem si “Královsky modré elegantní šaty GROUND s dlouhým rukávem (modré)” v popisu je psáno velikost “ONESIZE, sedí na velikost XS/M” věřím že to sedí ale určitě slečnám co mají menší ňadra a ne jako já 34DD, přes prsa hodně napnuté a u krku potom volné a nevypadá to pěkně
SN
Simona Nevřalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2023
Vše skvěle funguje. Od objednávky,rychlosti dodání,milý personál,krásný obchod… ❤️
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2023
Objednala jsem uz více věcí, včetně bot ,teď mi přišla zimni bunda dlouhá přes 2000 Kč a sedí perfektně, trička super materiál a boty zimni nosím druhým rokem vypadají jako nové moooooooc děkuji konečně něco co stojí za ty peníze ❤️
VK
Veronika Komínková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2023
Za ty peníze Nekvalitní materiál nedoporučuji
RM
Renata Mižigarova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2023
Jsem spokojená velice. Bunda sedí perfektně i barva je úžasná. Děkuji a doporučuji ❤️
MZ
Magdaléna Zemanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2023
Nejen, že paní na zákaznické podpoře mi přes telefon velmi vyšla vstříc, úžasně poradila a byla velmi nápomocná, zároveň i slečny na obchodě, kde jsem zkoušela šaty mi moc pomohly. Určitě to nebyla poslední návštěva. Moc moc děkuji. Šaty jsou nádherné a originální.
L
Linda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2023
Nákup spokojenost i příjemný servis ❤️
NP
Nathália Pleierová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.1.2023
LW
Lucie Waizova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.1.2023
S nákupem jsem byla spokojena, ostatně jako vždy na Vašem obchodě. Když hledám šatičky, jdu k Vám na jistotu a vždy vyberu. Děkuji, že jste. :-)
R
Romana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2023
Svetr krásně sedí , jen mi trochu vadí u krku. Je ale nádherný a udělal mi radost
GD
Gabriela Divišová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.1.2023
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.1.2023