Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
NS
Nikola Sedláčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2020
MH
Michaela Hoffer
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2020
MS
Michaela Slatinská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2020
RT
Radka Tučková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2020
Koupila jsem bundu,velikost sedi a rychle dodani super obchod muzu jen doporucit
BS
Barbora Spitzenberger
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2020
Koupila jsem si zde saty. Kvalita, celkový vzhled je skvělý. Jen co je videla moje sestra šla si je objednat. Doporučuji.
MŽ
Monika Žáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2020
s nákupem jsem moc spokojená. Velikost sedí a rychlé dodání zboží. Určitě ráda nakoupím i příště.
Moc děkuji.
JZ
Jitka Zezulková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2020
Koupila jsem zde naprosto boží Teddy kabát, který konečně sedne dle představ a je neskutečně teplý. Obchod velmi doporučuji, když se stane, že některé věci nesednou, není problém vrátit-vyměnit ???? velmi rychlé odeslání zboží, celkově skvělý servis ????
TK
Timcsik Katalin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.1.2020
Spokojena !
MA
Mirela Ahounou
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.1.2020
Jsem moc ráda že jsem obchod erikafashion objevila???????????????????? Maji nadherné stylové oblečení , boty I doplňky . Jsem maximálně spokojena jak s rychlosti dodání tak i s kvalitou . Objedna jsem si z tohoto obchodu už více krát a pokaždé jsem byla spokojen
Jednou jsem tu řešila výměnu objednabého zboží za něco jiného, neseděl mi velikost, výměna proběhla bez sebemenších problémů , personál byl strašně ochotný ????????????????Za sebe mužů říct ze je tento obchod jede z nejlepších. Na 100% doporučuji
KT
Katarína Tobiašová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.1.2020
Moja spokojnosť s obchodíkom svedčí o tom, že sa rada vraciam na vašu stránku, taktiež rýchla komunikácia a rýchle dodanie. Vecičky sú veľmi pekné, kvalitné, rada ich nosím.
KT
Kristina Turková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2020
Moc pěkné oblečení,jak sportovnější tak elegantní ????
A
Andrea
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2020
Super komunikácia, rýchle doručenie a hlavne krásny a kvalitný tovar ???? ďakujem krásne za bundičku, určite to nebola posledná vec od vás ❤️
VH
Vanessa Hroššová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2020
Maximální spokojenost.
LP
Lucie Pavelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2020
MH
Monika Hanušová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.1.2020
Jsem moc spokojena ????
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.1.2020
Maximální spokojenost, šaty skvělé sedí.
IB
Ivana Bartosova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.1.2020
Velmi jsem spokojena
KŽ
Kamila Židková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.1.2020
Úžasný svetr, šaty i top s perlami. Materiál mě překvapil, a to velmi mile. Rychlé dodání. Až našetřím, určitě zase nakoupím. Jenže je tu tolik nádherných kousků, že zase nebudu vědět, co dřív.
DT
Denisa Terelmešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.1.2020
D
Dominika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2020