Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KB
Kateřina Burjasová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2019
SK
Simona Králová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2019
Byla jsem moc spokojena s botickama, vypadaji krasne tak jako na fotce:)
K
Katka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2019
Všechny šaty, co jsem koupila jsou krásné a sedí, pouze jedny jsou o trochu větší než S/M, spíš M/L. Ale vyřešil to pásek. :-) Sledovat a nakupovat budu dál.
MŠ
Maria Šustetova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2019
Můžu jen doporučit ????????jsem spokojená????????????
NŠ
Nela Škopková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2019
Krasne zbozi, rychle dodani. Jsem nadsena a tesim se na dalsi kousky????
AH
Alexandra Hamříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2019
TB
Tereza Bernardová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2019
DT
Denisa Tvrzicka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
Naprostá spokojenost.
VS
Viktorie Sadolská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
MČ
Marcela Černohorská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
Jsem velmi spokojená, mohu jen doporučit.
TC
Tereza Cibriková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
Jsem moc a moc spokojená s oblečením, nakupovala jsem zde poprvé a asi tak rok jsem Vas sledovala na instagramu a pořád jsem nevěděla, jestli mám nebo nemam si něco objednat. A nakonec jsem se rozhodla správně, oblečení sedí, materiál příjemný.. Navíc jsem dostala maličký dáreček, to mě potěšilo???? I s doručením jsem byla spokojená, objednávala jsem v úterý a ve čtvrtek už byl balíček u mě. Rozhodně tu nenakupuji naposled ????
JŠ
Jana Štěpánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
AS
Alexandra Sehnalíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
KC
Karolina Chalupska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
RK
Renata Karaskova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
PŠ
Petra Škodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
KH
Katarína Honcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
PK
Pavla Kubečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
Krásné šatičky, hezky sedí a příjemný materiál . díky P.K.
LZ
Lucie Zmatlíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
DL
Denisa Loupalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2019
U Erikafashion.cz nakupuji částo a vždy jsem maximálně spokojená,jak s kvalitou produktu ,tak s rychlosti dodání ❤️