Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JC
Jarka chadalikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2019
JS
Jana Starinčáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2019
Bunda FATUM/Gold je boží. Je příjemná a hebká a hlavně v ní je krásně teplo. Děkuji za sladký dáreček :)
LH
Lucie Haluzíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2019
Košile je noc pěkná krásné sedí,díky vypasovanému střihu. Doporučuji sama zvažuji koupi ještě jeden barvy .
LK
Lucie Křížová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2019
DR
Dominika Ritschelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2019
HK
Hana Königová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2019
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2019
Rychlost zaslání, fajn komunikace, pěkný web ale jinak zklamání s kvalitou zboží. Doufám, ze vracení peněz proběhne v pořádku. První a poslední obchod.
E
Erika
(Administrátor)
23.11.2019
Dobrý den paní Petro,
je mi moc líto, že jsme se Vám netrefili materiálem do vkusu. Ale není na tom nic divného, prostě každý si příjemný materiál představujeme jinak :) My to nikomu nezazlíváme a naopak vítáme, protože i zpětné procesy jsou v rámci našich služeb samozřejmostí. Mrzí mě pokud máte u jiných e-shopů špatné zkušenosti, ale u nás se o své peníze bát opravdu nemusíte :)
ŠP
Štěpánka Přibylová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2019
Zatím vše, co jsem objednala, přišlo rychle a v pořádku. Tak jak, bylo prezentováno
ZL
Zdeňka Leponi
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2019
Jsem velmi spokojena
KK
Kateřina Klinerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2019
AV
Anna Vomastková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2019
MJ
Marcela Jandačová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2019
Výborné
DA
Denisa Apkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2019
KH
Kateřina Horáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2019
Naprostá spokojenost. Rychlé vyřízení objednávky. Oblečení kvalitní a příjemné. Všichni mi ho chválí. Určitě zde budu objednávat zas.
MH
Michaela Hečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2019
Nádherné a kvalitní oblečení. Jsem moc spokojená. :) Určitě nenakupuji naposledy!
LV
Lucie Vlasáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2019
HŠ
Henrieta Šinaľová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2019
Naprostá spokojenost. Věci v kvalitním provedení, úžasné na dotek a hlavně rychlé vyřízení a dostání zboží.
BD
Bc. Iveta Kakešová, DiS.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2019
Botičky jsou nádherné, moc hezké zpracování :)
MČ
Martina Čápová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2019
Moc hezké oblečení,originální:)
PH
Petra Hetzerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2019
šaty jsou krasný