Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
NČ
Nikola Černáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2019
Naprostá spokojenost! Bunda je top! Krásná, teplá. Naprostá bomba!
BP
Barbora Pokorná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2019
JN
Jana Nováčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2019
DP
Denisa Pitnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2019
IK
Ivana Koubová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2019
Spokojenost, je videt, ze Erika fashion a cely tym se snazi a jejich cilem je dodat zakaznicim tu nej kvalitu. Odmenou je nase spokojenost????
LZ
Lucie zelenkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2019
RH
Radka Hyková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2019
LS
Lucie Skryjová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2019
BS
Barbora Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2019
LS
Lucie Suchánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2019
HI
Helena Ivaničová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2019
EH
Eliška Hanzlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2019
Objednávala jsem již několikrát a vždy jsem maximálně spokojena. Krasné oblečky a rychla doba dodání. Super:)
KŠ
Kamila Štrbová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2019
MŠ
Martina Štuková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2019
IP
Iveta Pavukova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2019
Pěkný kvalitní materiál .
VS
Veronika Strušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2019
BS
Barbora Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2019
AŠ
Aneta Šobáňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2019
Rychlé jednání, vše zatím vždy proběhlo bez problémů. Oblečení sedí a materiály jsou kvalitní. Alespoň to co mám zatím doma já. U některých produktů bych ocenila lepší - podrobnější popis. Dodání je velmi rychlé. Za mě doporučuji.
MM
Markéta Mahovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2019
NV
Nikola Velkoborska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2019
Nemám s objednáváním oblečení po internetu dobré zkušenosti, nemohla jsem ale odolat svetrům s velkými roláky, které po obchodech marně sháním už dlouho. S výsledkem jsem moc spokojená materiál super střih také. U one size akorát holky s dlouhýma rukama pozor, rukávy jsou spíše tříčtvrteční, ale vůbec to nevadí. :) mohu jen doporučit a doufám, že další nákup v obchodě mi udělá stejnou radost.