Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KN
Kristýna Nedvědová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.11.2019
Šaty luxusní a dodání bleskové:) Opravdu doporučuji:).
ML
Marcela Lulková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.11.2019
KF
Kamila Faimanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.11.2019
MN
Michaela Novotná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2019
Jste úžasná, šaty jsou krásné a už se nemohu dočkat až zase bude léto. Určitě nakoupím znovu. Užasný přístup, a dodání rychlé????
TN
Tereza Nisler
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2019
MJ
Monika Janošková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2019
BS
Barbora Stáňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2019
SR
Simona Rašíková (Kuviková)
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2019
MH
Martina Hraničková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2019
AM
Alena Mátychová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2019
KH
Kristýna Hanačíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2019
Na bundičku jsem si sice musela počkat, ale jejich zákaznický servis? Úžasný! Přišla mi omluva, že si musím ještě počkat, ale to čekání stálo za to - sice bundičku vynosím po vánocích (je to vánoční dárek pro mě), ale co jsem si ji zkoušela, tak barva je nádherná! Materiál taky, je strašně teploučká a kožíšek u kapuce je bohatý♥ Já jsem moc spokojená a jsem ráda, že tu máme na trhu takovéhle kousky a takhle super lidi, co je prodávají! Jen tak dále!
E
Erika
(Administrátor)
3.11.2019
To Vy jste úžasná :)
Moc děkujeme za podporu i za objednávku!
AB
Aneta Barcalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2019
MK
Markéta Křemenáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2019
Naprostá spokojenost šaty jsou úžasné:)
E
Erika
(Administrátor)
3.11.2019
Moc děkujeme za milý feedback! :)
MB
Monika Banasiak
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2019
LŠ
Lucie Švábenská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2019
velmi
VS
Veronika Stoszková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2019
Krásné kousky, rychlost doručení a příjemná komunikace. Za mě boží e-shop! ❤️
E
Erika
(Administrátor)
3.11.2019
A nejbožejší jsou naše klientky! :)
BN
Barbora Netopilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2019
ŠJ
Šárka Jakoubková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2019
Jako vždy super????????????
MP
Míša Papoušková
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2019
Přišel krásný balíček a k tomu malý dárek. Ale bohužel, bundu, kterou jsem si objednala nemohu hodnotit pozitivně. Jsem velmi zklamaná, jelikož se mi bunda moc líbí. Při nošení (při chůzi) se mi spodní část bundy sune až nad kolena a krabatí se a dělá mi strašnou bouli na stehnech. Bunda nebyla nejlevnější a o to víc mě to mrzí. Každopádně teploučko v ní je.
E
Erika
(Administrátor)
3.11.2019
Míšo a nevíte čím by to mohlo být? Třeba by to naše šikovná švadlena dokázala opravit :) Pokud se tedy jedná o nějakou vadu. Nevím jestli jsem to správně pochopila.
AM
Aneta Martínková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2019