Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
BN
Bella Nisterenko
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2019
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2019
Super zboží ????
E
Evík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
JO
Jana Oževa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
Super????????????
VH
Vendula Hodek
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
LB
Lucie Bobáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
LB
Lenka Brázdilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
NM
Nikol Mia
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
Ano.Tricko je super.Mam 38 a objednala jsem si L/Xl a sedi dobre.Hezky napis VOGUE jako duha.
L
Lucie L
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
DK
Dana Kockova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
IO
Iva Ovčáčková
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
Šaty krásně sedí, hezky vypadají, celkem teplý materiál, ale po prvním vyprání se hodně seprala barva a už nevypadají tak hezky :(
H
Hana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
Z obchodu jsem si objednala šaty, velmi rychlé doručení, výborná kvalita šatů. Za mě naprostá spokojenost!:-) Doporučuji.
MP
Marie Pospíšilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
Objednávala jsem šaty a svetr - oboje krásné zboží, které odpovídá fotkám, rychlé dodání. Doporučuji.
D
Denisa
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
U obchodu jsem udělala již více objednávek a byla jsem vždy spokojená. Někdy tedy byla dodací lhůta delší ale nevadí. Jen bohužel jedna objednávka mě velice moc zklamala. Čekala jsem na objednávku před dovolenou a 2 týdny nic. Napsala jsem teda zprávu co s mou objednávkou je. Odpověď byla, že overál není skladem a zda chci zbytek objednávky poslat. Zaskočilo mě, že se mi vůbec do té doby nikdo neozval. Takže od té doby hodně váhám, zda něco objednat nebo ne.
RN
Radka Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2019
MD
Markéta Doegeová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2019
Vřele doporučuji,už po druhé jsem si tu objednala nějaký krásný kousek a spokojenost,jen kdyby ty šaty byli dělané na vysoké lidi ,jinak dokonalost sama ❤️❤️❤️
SK
Slavomil Koutský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2019
Objednávala jsem již několikrát.Naprostá spokojenost.
N
Nikol
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2019
Veliká spokojenost s obchodem. Nikdy žádné problémy s dodáním. Jednou jsem musela vrátit šatičky, protože mi neseděly a vyměnit kalhoty, ale ani s tím nebyl žádný problém. Mohu jen doporučit. ????
VB
Vladislava Blahová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2019
A
Alice
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2019
Moje druha objednavka a az na deravou kapsu v pletenem cardiganu jsem byla spokojena