Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5687 hodnocení
5
5553x
4
69x
3
31x
2
15x
1
19x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

AH Avatar autora Annelie Paurová Herz Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2022
Jsem moc spokojená a to hlavně obrovským výběrem a rychlým dodání.. A show room v Praze se mi moc líbí!
A Avatar autora Adéla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.10.2022
Jsem velmi spokojena-ostatne jako vzdy a dekuji,ze jste:) Preji at se dari a urcite jsem nenakoupila naposled….
Š Avatar autora Šárka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.10.2022
Teď mi došly šatičky, jsou úplně skvělé, většinou když objednávám z eshopu počítám že zboží nebude tak dobre jak na fotce, ale od vás mě čekal pravý opak, nejradši bych ty šaty nosila pořád. Určitě to nebyl poslední nákup. Absolutní spokojenost.
KH Avatar autora Karolína Hynková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.10.2022
Jako vždy velká spokojenost♥️Ať už s nákupem přes internet nebo přímo na prodejně. Prodejna krásná, čistá, přehledná, vždy moc milé a ochotné slečny. Jediné mínus by mohla dát moje peněženka ???? člověk nedokáže odolat krásným a moderním kouskům. Moc děkuji, brzy budu určitě zase něco objednávat.
MM Avatar autora Monika Maříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.10.2022
HH Avatar autora Henrieta Hospodarova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.10.2022
Super
MD Avatar autora Milan Dvořák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2022
V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2022
Přidávám se k velmi pozitivnímu hodnocení. Zboží ve výborné kvalitě a pokud náhodou něco nesedí, komunikace i vrácení naprosto bez problému. Tento e-shop je můj oblíbený, určitě se budu pravidelně vracet. Milá spolupráce ❤️
RH Avatar autora Romana Helwigova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.10.2022
Koupila jsem si vestu a je uzasna moc dekuji hned si objednam neco dalsiho
PN Avatar autora Pavla Nevařilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.10.2022
L Avatar autora Luci Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.10.2022
Top oblečení, dokonalé materiály a vždy sedí perfektně. Když sháním něco nového na sebe vždycky to vyhraje Erikafashion. Jinde už nenakupuji. I reklamace proběhla rychle a bez problémů.
JV Avatar autora Jitka Vondráčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.10.2022
Jsme spokojeni. Šaty byly moc hezké, ale byly malé v průramku.
TN Avatar autora Tereza Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.10.2022
OT Avatar autora Olga Thámová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.9.2022
Super. Oceňuji možnost objednání v e-shopu a vyzkoušení a prohlídku ve velmi hezké prodejně. A navíc ještě optimisticky naladěné a velice příjemné zaměstnankyně. Gratuluji vám i k výběru fotografa. Děkuji vám. Olga Thámová
BK Avatar autora Barbora Kolínová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.9.2022
Nakupuji od slečny Eriky na jejím e-shopu už po několikáté a nemůžu si její produkty vynachválit, naprostá spokojenost, doporučuji všem co nad kupem váhají, rychle doručení, kvalita věcí perfektní a přístup všech slečen přátelsky a milý. Děkuji!❤️
MH Avatar autora Magdaléna Hájíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2022
Všichni z týmu Erika Fashion jsou moc ochotní a příjemní, je moc příjemné zde nakupovat, určitě doporučuji není problém si zboží vyzkoušet a případně vyměnit za jiné lépe padnoucí. Což byl i můj případ s těmito šaty, měla jsem původně vybrané úplně jiné a po vyzkoušení byly Zephyr šaty jasnou volbou, děkuju moc za to doděláte
SH Avatar autora Soňa Havlůjová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.9.2022
spokojenost
ND Avatar autora Nikol Drescherová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.9.2022
Jsem naprosto spokojena. Byla jsem prekvapena, ze barva byla jak na obrázku (u věci, které jsem si objednala). Šaty skvěle pasují. V obchůdků skvělý personál. A komunikace přes IG také skvělá. Chtěla bych reagovat na některé jiné připomínky k průhlednosti šatů. Ano některé Šaty jsou průhlednější což je logické u takové látky když nemají spodničku (což se ani nehodí když mají takový rozparek, že jo ;) ). Ale dá se to řešit tělovou barvou kalhotek a je to vyřešeno.. a líbí se mi jak jsou vzdušné :)
VM Avatar autora Veronika mochova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.9.2022
Krásný apokojenost
JS Avatar autora Jitka Skládalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.9.2022

Ovládací prvky výpisu

5687 položek celkem