Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
PJ
Petra Jíšová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2022
Naprostá spokojenost.
I
Ilona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2022
VČ
Vlasta Čepová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.9.2022
Šaty skvělé i cena. Personál velmi milý a vstřícný.
Doporučuji.
NH
Nikol Hlavenková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.9.2022
Jsem opět moc spokojená. Materiál, rychlost doručení, komunikace je perfektní!! Jsem maximálně spokojená! Určitě objednám znovu. Vřele doporučuji!❤️
KF
Kateřina Fialová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.9.2022
Šaty jsem si mohla vyzkoušet na prodejně, kde byly velmi milé dámy…Bohužel jsem si neuvědomila, jak moc neprodyšný je materiál nádherných šatů, které jsem si za pár dní vzala a byla jsem v nich strašně zpocená, jako bych na sobě měla pláštěnku :(
VP
Veronika Portová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.9.2022
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.8.2022
Maximálni spokojenost
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.8.2022
Super obchod, skvělé slečny.Jen tak dál…přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených zákaznic ❤️
MŠ
Monika Štoffanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2022
Jsem velmi spokojená s rychlostí dodání.
Vyhovuje mi možnost předem si vyzkoušet na prodejně vybrané.
PP
Pavla Perlíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2022
Dnes jsem si vyzvedla zelenou sukni Terriasa.Byla jsem velmi mile překvapena už samotným zabalenim,jehož součástí bylo jméno slečny/paní,která se o mou objednávku postarala a přiloženým návodem v případě nespokojenosti.
Barva dokonale odpovídá fotografii a z materiálu,který mám v létě velmi oblíbený.Jsem nadšená a přesvědčená,že to není má jediná objednávka ❤️
L
lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2022
Maximální spokojenost. Materiál i střih jsou skvělý. Šaty mám na svatbu a rozhodně to není moje poslední objednávka.
Dodání také rychlé. V balení poděkování od toho kdo zabalil a člověk by nevěřil jakou i taková maličkost udělá radost
DM
Denisa Martinásková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2022
Naprostá spokojenost! Šaty jsem si osobně vyzvedávala v Praze a příjemně mě překvapil vzhled pobočky a velmi milý přístup krásných žen, které se o mne postarali skvostně.
Z šatů jsem neskutečně nadšena! Krásně sedí, materiál je skvělý! Všem vřele doporučuji všema deseti!
DN
Daniela Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2022
Naprosto doporučuji, v obchodě nakupuji opakovaně a vždy je vše v pořádku. Slečny na Praze 3, na pobočce jsou milé, mají tam krásné prostředí a možnost si vše vyzkoušet, či případně hned zboží vrátit :)
ZS
Zuzana Strnadová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.8.2022
Já určitě doporučuji, už poněkolikáté a vždy se ráda vracím přímo do obchodu na Praze 3. Příjemná obsluha, krásné prostředí a možnost si všechno vyzkoušet v prostorných šatnách je nejlepší volba. A šatičky vždycky sklízí úspěch❤️. Za mě je Erika oblíbený obchod.
ZD
Zuzana Dániová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.8.2022
Oblečení super, krásné a prodejna čistá a personál hrozně chválím doporučuji ❤️
PM
Pavla Michnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.8.2022
R
Renata
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.8.2022
Objednala jsem si u vás dvoje šaty. Velká spokojenost jsou úžasné. Super domluva rychlá doprava ❤
K
Katka
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
20.8.2022
Šaty sú krásne, jemné, ľahučké, padavé, veľmi sa mi páčia. ❤️ Tým, že cena je viac ako prijateľná, tá kvalita nie je úplne najvyššia. Pod pazuchami mi robia šaty zvláštne útvary, vôbec tam nesedia, šitie nie je úplne precízne a na jednej strane sa mi dokonca úplne rozchádza, trčia len nitky. :( Šaty musím niesť na malé úpravy ku krajčírke, no aj tak sa z nich veľmi teším ❤️
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.8.2022
I
Iveta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.8.2022
Tímto bych chtěla moc poděkovat týmu Erikafashion za skvělé komunikativní schopnosti, rychlé dodání zboží, za vřelost a vstřícnost.
Přišly mi úžasné, krásné šaty za skvělou cenu.Pokud nevíte co na sebe na ples svatbu či rande, zde máte řešení. Mohu jen doporučit.
Moc moc děkuji děvčata
PS: Zachránili jste mě❤️