Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
S
Sandra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.8.2021
Byla jsem velice spokojena jak se zbožím, tak s přístupem zaměstnanců. Potrebovala jsem přednostně poslat šaty na svatbu na poslední chvíli a vyhověla mi slecna naprosto perfektně. Za mě super přístup a skcely věci ! Díky moc !
VG
Veronika Goldová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.8.2021
Naprosto úžasný materiál! Barva super. Už hadí let hledám kabát co si z něho sednu na pozadí (A TENTO KABÁT TO JE) ale bohužel velikosti mi nebyl ????tak že za mě kéž by byl ve velikostech.Nejsem buclatá , ale štíhlá vysoká …jen rada sportuji (tak přes ruce a hruď ). Ale super KRAM s věcmi výmečnyma ❤️❤️❤️
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2021
Velký výběr, příjemný personál,je to krása nakupovat.Jsem velmi spokojená,doporučuji ????
LM
Lýdia Maláriková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2021
velký výběr zboží, milý personál, vřele doporučuji, spokojenost s nákupem
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2021
Už delší dobu sleduji a obdivuji Erikafashion.cz na Instagramu. Objednala jsem si podzimní kabát, který má úžasný střih, teplákovou soupravu z velmi příjemného materiálu a top rifle..Obchod vřele doporučuji a těším se na další nákup..
Moc doporučuji!! Vybrala sem oblečení a botky na výročí s přítelem. Bála jsem se, že to nestihne přijít, tak sem napsala email. Obratem mi bleskově odpověděli, že teda můj balíček pošlou přednostně:) jsem neskutečně nadšena jak z přístupu, tak z komunikace a o tak kvalitním zboží ani nemluvím. NÁDHERA!! Moc moc doporučuju a ještě jednou děkujuu!:)) určitě neobjednávám naposled
N
Nana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2021
Super???? velmi spokojena!
Doporučuju!
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2021
S obchodem a se sluzbami jsem naprosto spokojna. Obzvlášť s přístupem personálu, ať už přímo na prodejně nebo na eshopu. Slecny byly vzdy velmi mile a ochotne, s ničím nebyl problem. Co se týče oblečení, tak vzdy odpovida fotce a je vypada opravdu moc hezky. Zatim vzdy moje okoli zaujalo:)! Erika fashion moc doporucuji!
I
Ina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.8.2021
Cením si hlavně skutečnosti, že zboží vypadá přesně jako na obrázku. Vše proběhlo hladce, výborná komunikace - naprostá spokojenost.
SB
Stanislava Boog
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.8.2021
Velmi spokojená. Doporučuji druhým.
Z
Zuz
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.8.2021
skvělý sortiment, báječné materiály a ještě lepší proklientský přístup jak velektronické, tak osobní komunikaci.
J
Jarmila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.8.2021
Objednávka prišla v poriadku, šaty krásne sedia. V popise bolo napísané XS-M, ale kľudne by podľa mna sedeli aj na L ???? Komunikácia bola veľmi príjemná, za mna veľká spokojnosť ❤️
IM
Iveta Macháčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.8.2021
Naprostá spokojenost :-) Koupila jsem si tam šaty a kabátek. Vše perfektně sedí, kvalita je úžasná, vypadá to přesně jako na obrázku (a že děvčata vypadají úžasně na fotkách, člověk si řekne, zda mi to bude taky tak krásně slušet :-)). V balíčku krásné poděkování za nákup s podpisem a srdíčkem :-) Už, jak to člověk rozbalí, tak je spokojený :-) Sto pro znova objednám
TH
Táňa Hloušová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.8.2021
Jsem opět moc nadšená z nádherného zboží a nakoupila jsem pro dceru k narozeninám šaty , a měla velkou radost a já dvounásobnou ,že jsem vybrala dobře !!! Moc, moc ráda u Vás nakupují a už mám objednané další zboží a těším se na ně ❤️ Moc chválím a děkuji za super rychlou komunikaci, za rychlé dodání zboží, a taky za krásně zabalené zboží. Jste prostě super a jste jedničky!!! A určitě to nebyl poslední nákup !!!!
N
Nika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.8.2021
Koupila jsem si košilové bílé šaty Foggy a jsou úžasné, přesně sedí a jsou pohodlné. Milý přístup a doufám, že obchod navštívím i osobně ????.
IL
Iva Linhová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.8.2021
absolutně se vším...
MG
Monika Galiová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.8.2021
Krásné věci tu mají. Určitě budu objednávat znovu. Kalhoty skvěle sedí. Akorát boty byly trošičku menší. Mám tady zálusk ještě na kabelku a kabátek :)
Koupila jsem si zde kabátek a šaty. Vše v pořádku, velikost i barva odpovídala. Určitě doporučuji zde nakupovat.
T
Tatiana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.8.2021
Dobrý den, ja teda nejsem vůbec spokojena s balíčkem. Doručeni trvalo dlouho ale to nemusela byt chyba vaše, ale naštvalo mě, že mi dorazili roztrhané teplaky.