Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.7.2021
Obchod opravdu moc doporučuji! :) Moc milá komunikace, skvělá domluva a rychlé dodání. Kousky odpovídají popisu❤️Jsem vážně nadšená, už teď se těším na další nákup! Obrovská spokojenost ❤️
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.7.2021
Na poslední chvíli jsem potřebovala šaty na svatbu svojí kamarádky, takže jsem je potřebovala opravdu rychle. Byla jsem zoufalá a vážně nedoufala, že nějaké seženu. Kamarádka mi doporučila e-shop Erika fashion a jsem za to hrozně ráda. Šaty mi přišly neskutečnou rychlostí (objednávala jsem v pondělí a ve středu už jsem měla u sebe), ale hlavně jsou nádherné. Odpovídají fotografii a popisu a materiál je perfektní. Za mě můžu jedině doporučit, super jednání, velmi rychlá doprava a hlavně kvalita za super cenu. Určitě objednám ještě plno dalších a všem doporučuji ❤️
H
Hani
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.7.2021
Největší paradu za muj život udelala koupe sortek u Eriky a holek.. Kratasy dorazily dnes.. Jsou nádherné, sedi jak ulite.. Jako by na me snad byly site.. Normalne je nechci sundat???? asi v nich pujdu i spat❤️dekuji moc
IM
Ingrid Michenková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.7.2021
Naprosto super konverzace rychlé dodání a kvalitní zboží když jsem si oblikla jedny šaty syn 3 roky hned řekl že jsem princezna takže paráda ❤️❤️❤️
J
Jana V.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.7.2021
Koupila jsem uz více kousků, ale černé volnější šaty APPEAL s volanky jsou TOP. Pohodlne a přitom tak sexy. Doporučuji. Děkuji.
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.7.2021
Jsem velmi spokojená, příjemné jednání a vstřícnost❤️......samé luxusní super kousky ....opět velmi ráda nakoupím a všem tento obchod mohu jen doporučit ❤️
HC
Hana Citronová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.7.2021
Jsem maximálně spokojená. Kvalitní zboží = ceně ❤️
R
Renáta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.7.2021
Uzasny set ❤️ velikost top, no proste nemám slov !! Úžasný obchod a rychle doručení ✨✨✨krasne zboží
JK
Jiřina Kadlecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.7.2021
Na tento obchod jsem narazila na IG...Po dlouhém rozhodování jsem si objednala hned dvoje krásné šaty. Mohu podotknout co na fotce na IG to přišlo i v balíčku. To to nebyla má poslední objednávka jsem velice spokojená..:-)Materiál velice příjemný,krásný střih šatů! Pokud tu někdo bude psát něco že někomu nesedí tak vám doporučuji jednu věc...Zajděte si ke švadleně ať vám tu danou věc upraví na míru!!!Mohu doporučit ❤❤❤
SH
Silvia Horváthová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.7.2021
Som maximalne spokojná s oblečením, kvalitný a veľmi príjemný materiál a veľkosť krásne sadne na každú postavu. Rýchle dodanie tovaru a cenovo dostupné šatičky.Vrelo odporúčam ❤️
LS
Ludmila Staříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.7.2021
velká spokojenost - serioznost, rychlost, ochota, krásné výrobky
TM
Tereza Mrázová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.7.2021
Naprosto spokojená ❤️ zboží vždy dorazí v pořádku nepoškozené a vždy rychle doručení ❤️❤️vždy mi padlo vše prostě jste boží děkuji moc❤️❤️❤️
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.7.2021
Krásné věci, skvělá komunikace, vstřícnost ! Doporučuji ! DĚKUJI !
PŠ
Petronila Šimková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.7.2021
Veliká spokojenost ❤️ za mě Top❤️
BD
Barbora Dosedělová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.7.2021
A
Andrea
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.7.2021
Naprosto spokojená :-)
Overálek sedl perfektně a udělal na svatbě parádu.
Určitě to nebyl můj poslední nákup :)
Vřele Všem doporučuji.
AU
Anna Uhrinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.7.2021
Po zkušenostech z podobných e-shopů jsem se svou objednávkou zde neměla vysoké očekávání. Opak je pravdou. Šaty, které jsem si vybrala, jsou naprosto dokonalé! Jsem opravdu nadšená a rozhodně to nebyla má poslední objednávka zde. Absolutní spokojenost, jak se zbožím, tak i s přístupem, děkuju! ❤️