Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
D
Dana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2021
Dobrý den,s nákupem jsem maximálně spokojená,objednala jsem si černé kotníčkové boty a naprosto skvěle, ještě hezčí než na obrázku.velikosti odpovídají, rychlé zaslání a krásný zboží.. určitě nakoupím znovu, děkuji
JV
Jitka Vozná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2021
Dobrý den,
dnes když jsme v době Covidu uvězněni doma, jsem objevila tento obchůdek. Krásné oblečení,ráda bych si něco objednala, bohužel v nabídce je až příliš kousků vyprodáno. Tak nevím,jestli budete sortiment doplňovat,nebo už mám smůlu a už u vás nenakoupím.
Přeji hezký večer.
Vozná
L
Léňa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2021
Objednala jsem si bundičku a jsem nadšená,je hodně teploučká,a příjemný materiál....těším se zase na další kousky❤️
A
Andrea
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2021
Naprosto spokojená.. I těchto těžkých časech rychlé dodání, bunda naprosto podle představ (stejná jako z fotografie), rozměry sedí, příjemný materiál, dobré ceny.. mohu jen doporučit
PT
Petra Tomíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2021
Dobrý den, neznám lepší obchůdek s oblečením :-) ,krásné oblečení, velikost vždy sedí ,kvalitní ,velmi milý přístup a ochota, rychlost ,komunikace prostě super. Objednávala jsem ,objednávám a objednávat budu, jsem velice spokojená a Všem moc děkuji za úžasnou spolupráci :-) Přeji hodně spokojených zákazníků .
VJ
Veronika Ježková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2021
Koupila jsem si žlutou bundu s kožichem. Je skvělá . Moc ji miluji :-D . I pohodlná velikostně. Mohla jsem si vyzkoušet osobně a bez problému. Milá paní .
Z
Zuzana F.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2021
Jsem velice spokojena!!! Cely outfit vypadá velmi krásné! Kvalitní, prijemny a pohodlný! Dostala jsem boticky, bundu s koziskem a džíny a nemohu si je vynachválit!❤️ Cely Erika tým je skvělý! Holky jsou mile a vyjdou vstříc! Jen tak dále!❤️
M
Magdalena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2021
Profesionální a velice milý personál. Krásné zboží, a kvalitních materiálů. Mohu jen doporučit!!! ❤️
EZ
Eliška Zdráhalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.1.2021
Jsem velmi spokojená, objednala jsem si zimní bundu. Do dvou dnů jsem ji měla doma , vypadala stejně jako na fotce, správná velikost , perfektní materiál ,pohodlná a navíc stylová. Děkuji
BH
Barbora Harsová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.1.2021
Nakoupila jsem poprve, ale určitě se vrátím.
TV
Tereza Vichrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.1.2021
PH
Pavla Hajkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.1.2021
Velmi, poměr výkon cena ❤️
Z
Zdeňka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.1.2021
Objednala jsem dcerám dárky k vánocům a byly velice spokojené (tím pádem i já). Věci kvalitní a v reálu jsou stejné jako na obrázcích (což se často nestává). Potřebovala jsem kvůli objednávce telefonicky něco vyřídit a setkala jsem se s velmi příjemným přístupem a ochotou.
Jsem si jistá, že pokud budu shánět nějaké pěkné oblečení, nejprve si otevřu tyto stránky.
MŠ
Martina Šoukalova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.1.2021
Zboží krásné, materiál perfektní, velice ráda si opět udělám u Vas radost ❤️
V
Václava
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2021
Jsem velice spokojená s obchůdkem. Už jsem několikrát objednala jsem nadšená. Budu objednávat znova. Moc děkuji děvčata❤️
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2021
Zatím jsem si objednávala jen boty a byla jsem spokojená jak s dodáním, tak s tím že vypadaly stejně jak na fotkách. Bohužel mi ale na obou po 3 měsících praskla podrážka. Třeba jsem měla jen smůlu, určitě si zase nějaké vyberu.
SK
Sarka Krausova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2021
Jste nej top,krásné kousky a vše vypadá stejné jak na fotce...dékuji,že tu jste
D
Daniela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.1.2021
Velká spokojenost. Vždy rychlá dodávka a všechny kousky, které jsem si objednala perfektně sedí. Děkuji Erice a celému týmu za úžasnou práci.
NP
Niky Poláčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2021
Koukněte kolem sebe jaj se většina žen u nás obléká... Na kupovala jsem z 90% v zahraničních e shopech... Holky mají fešné kousky, hlavně boty a bundy se líbí. Milý kolektiv!
Přeji hodně zákaznic, ať se z fádnich stanou krásné a přitažlivé ženy ???? Niky