Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Spokojenost. Zatím vše co jsem koupila bylo super. Ráda se sem vracím.
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2020
Som nadmieru spokojná. Tovar je prekrásny , prístup ku zákazníkovi TOP , dodanie rýchle . Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšie kúsky . Nájsť takýto super prístup obchodu je dnes veľmi vzácne.
VH
Václava Havelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2020
Nakupovala jsem poprvé a jsem velmi spokojena jak s komunikací a tak se zbožím. Dnes mi přišla krásná bundička mám velkou radost. Moc Vám děvčata děkuji. Budu objednávat znova.
MM
Monika Malá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2020
Obchodů se zbožím podobného sortimentu je v současnosti plno, u Eriky ale najdu vždy největší výběr a i ceny mi přijdou příznivé. Nejvíce oceňuji reálné fotky a videa na "vlastních" modelkách, je se pořád na co dívat a nekupuji zajíce v pytli ???? Nejraději mám od Eriky šaty, vyhovují mi velikosti UNI, ale nebojím se objednat ani ostatní věci, služba jednoduchého vrácení za 19 Kč je fakt super a něco takového by měly zavést všechny eshopy ???? Samozřejmě ne všechny věci mi sedí nebo vyhovuje materiál, ale o tom to je a každý si najde to své. A když už někdy nastal nějaký zádrhel, vše bylo rychle a profesionálně vyřešeno, opravdu milá komunikace, je za tím vším vidět kus práce. Obchod samozřejmě doporučuji ????????️
N
naďa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2020
super zboží
MH
Marta Harabaszová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2020
ZV
Zdeňka Vašíčkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.9.2020
A
Adéla
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
14.9.2020
Jedním slovem - TOP :) Kalhoty Overcome/Khaki M jsou úžasné, další super kousek do mé skříně! Jediným zklamáním z těch hafo kousků co od vás mám byly košilové šaty, které trčí i po přežehlení a myslela jsem že délka bude max ke kolenům jako na obrázku a ne pod kolena s mou výškou 175 cm ale jinak se vším ostatním spokojenost :-)
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.9.2020
Šaty krásně sedí, vypadají stejně jako na obrázku. Doporučuji!
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.9.2020
M
Mila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2020
Prosim chybi mi tam i vetsi velikosti napr 46 moda se mi libi urcite bych si vybrala ale je to mensi dekuji
SŘ
Simona Řebíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2020
S každým nákupem jsem vždy maximálně spokojená ❤️ Děkuji!
LM
Lucie Mangelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.9.2020
Velice jsem spokojená ani se to nedá popsat:)už jsem si počtvrté objednala a velké Top, opět objednám a jenom mohu doporučit. Málo který obchod má tak kvalitní a krásné věci
DT
Denisa Trojanovičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.9.2020
B
Berucha
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
7.9.2020
Dobrý den, objednávala jsem šaty Perfektly. Jsou velmi krásné, královsky modrá barva je úžasná. Bohužel jsem šaty hned vyměňovala, byly na každé straně jinak dlouhé. Komunikace s výměnou rychlá a perfektní. Šla jsem si vyzvednout nové šaty, bohužel byly také jinak dlouhé, tentokrát v přední části šatů vykukoval delší kus spodní části šatů. Na prodejně jsem zkusila jiné modré, také byly špatné na délku, zkusila jsem i růžové a také špatně dlouhé... prý jsem byla první zákaznice, která si toho všimla, ale nešlo si nevšimnout... Šaty jsem si nakonec vzala, měla jsem k nim nakoupené doplňky a potřebovala je na akci. Prodejna je moc krásna a věci jsou pro mě ideálně rozděleny a to podle barev, takže si každý najde to svoje :)
KK
Kristýna Kančevová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2020
Dobry den, od Erika Fashion mám už půlku skříně skoro a jsem velice spokojena, slečny na prodejně příjemné a ochotné
A
Albi
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2020
Môj tretí nákup... 2 saty a teraz dlhy overal. Expresne dodanie a veci sú krásne, veľkosti sedia ... maximálna spokojnosť.
M
Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2020
Rychlé doručení, krásné oblečení, příjemný materiál. Cením to, že každý kousek oblečení je focen na modelce, fotek je více a jsou zabrany i detaily oblečení, třeba u souprav jak je vysoký pas apod. Určitě nenakupuji naposled. Hned jde poznat, když se obchůdek provozuje s chutí a radostí, žádná levárna:)