Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KS
Kateřina Stanova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2020
Nejlepší e-shop který znám. Skvělý přístup, krásné věci, rozumná cena.
LČ
Lucka Čabanovová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2020
Určitě tento e-shop doporučuji, já jsem spokojená moc, jak s výběrem zboží, tak i s komunikací prostě holky jsou úžasný , celý tým.
Eriku znám osobně , moc skvělý a milý člověk, a co dokázala s e- shopem za těch pár let. Neskutečný. Moc jí fandím.
Prostě za mě top.
N
Nicola
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2020
Objednávala jsem 2x a z obou objednávek jsem byla naprosto nadšená. Zimní kabát/ bunda naprosto skvělý, kvalitní a luxusně vypadající. Před týdnem mi přišly šatičky Blaine v bordó barvičce a jsou opravdu Top! Jedny z nejkrásnějších šatiček co jsem kdy měla a ten materiál ❤️
AD
Anna Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.8.2020
Šaty jsou nádherný. Přesně jako na fotce. Moc příjemný materiál. Jsem moc spokojená.
KP
Kristýna Pavlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.8.2020
Jedním slovem bomba...šaty sedí, material příjemný. Doporucuji ❤
Jsem mooc mooc spokojená, děkuji za obchůdek!!!
AJ
Alena Jedličková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.8.2020
MK
Magdalena Kutějová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.8.2020
Jsem maximálně spokojená s kvalitou, cenou a milym přístupem. Profesionální ????????????
Krasne oblečení, ktere odpovida foto z jejich stránek:-)
IA
Ivana Andrlíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.8.2020
Opět obrovská radost po rozbalení balíčku, nejlepší e-shop na bezva kousky, super kvalita, super cena, všem doporučuji.
Děkuji holky ????????????
RM
Renáta Maděrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.8.2020
Jsem vzdy moc spokojená ????????
JŽ
Jiřina Žebrova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.8.2020
super obchod vřele doporučuji
S
Sisi
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.8.2020
Nejlepší nákup, skvělý přístup a rychlost vyřízení objednávky. Všem doporučuji a objednané šaty jsou boží
N
Neli
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.8.2020
Jsem nejvíc spokojená ♥ zboží je krásnější než na fotce a to mě opravdu mile překvapilo. Už se těším až nakoupím zase :-)
MS
Markéta Stehlíkoval
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.8.2020
N
Nikol
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.8.2020
Pokaždé co si nakoupím :) stojí to za to! Nemůžu jinak než vřele doporučit! :)))