VEDOUCÍ SHOWROOMU (klikni zde)

Na tuto pozici hledáme skutečnou osobnost, která zajistí ten nejlepší nákupní zážitek pro naše milé zákazníky a bude svou přátelskou povahou dotvářet atmosféru našeho nově zrekonstruovaného showroomu na Praze 3.

Náplň práce:

  • kompletní vedení našeho obchodu a výdejny
  • péče o zákazníky
  • komunikace s e-shopem

Požadujeme:

  • zkušenosti s vedením obchodu s módou
  • stoprocentní spolehnutí a zodpovědnost
  • ochota flexibilně řešit nečekané situace
  • extrémně milou a přátelskou povahu

Nabízíme:

  • % z prodeje
  • plný úvazek
  • příjemný mladý kolektiv
  • zaměstnaneckou slevu
  • Multisport kartu
  • zázemí stabilní firmy a lidský přístup

Aktuálně je pracovní doba od pondělí do pátku, občas soboty, dle domluvy. Plánujeme ale brzy přejít na krátký a dlouhý týden.

Nástup ihned nebo domluvou.

Finanční hodnocení závisí na domluvě a podmínkách, cca 28-30 tis./měs.

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj životopis na e-mail erika@erikafashion.cz

501E11A8-9C0E-4C1A-9902-80D6FEAAC2B6

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení