Aviváž BABY LOVE · jemná vůně čistoty · 1000 ml · 50 PD

New Vyrobeno v ČR Zobrazit hodnoceni
199 Kč
Skladem
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Detailní informace

Dárek k nákupu zdarma
Dárek k nákupu zdarma
Jednoduché vrácení
Jednoduché vrácení
Doprava zdarma
Doprava zdarma od 2 000 Kč

Detailní popis produktu

Jemná a hebká aviváž inspirovaná čistotou dětského prádla. BABY LOVE obaluje tkaniny pudrově čistou vůní, která evokuje pocit bezpečí, něžnosti a klidu. Připomíná hebkost čerstvě vypraného prádla a jemnost pokožky po koupeli. Ideální volba pro citlivé nosy, rodiny i každého, kdo hledá pocit opravdové čistoty.

Vysoce koncentrované složení zanechává prádlo měkké, hebké a dlouhodobě svěží, usnadňuje žehlení a snižuje mačkavost i elektrostatický náboj. 


Použití a dávkování
Nalijte 20 ml přípravku do přihrádky určené na aviváž na 1 prací cyklus (4–5 kg prádla)Vystačí až na 50 pracích dávek


Pro intenzivnější vůni přidejte více dle potřeby.


Vyrobeno v České republice

Složení: 5–15 % kationtové povrchově aktivní látky, parfémy, konzervační látky.
Obsahuje: Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Acetyl Cedrene, Dipropylene Glycol, Linalyl Acetate, Terpineol

Varování. Pozor.
Obsahuje parfémovou kompozici. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima. Při zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal nebo etiketu výrobku. Likvidujte obsah/nádobu podle platných předpisů. Bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční oblečení
EAN: 139689/100
Země výroby: Česká republika
Benefity: Originální vůně, Dlouhotrvající vůně, Netestováno na zvířatech
Typ vůně: Svěží, Pudrová, Unisex
Vlastnosti: Dlouhotrvající, Krásné, Přírodní
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Výpis hodnocení

5
A Avatar autora | 26.2.2026
Skvělá aviváž – krásně voní a vůně dlouho vydrží. Doporučuji.
5
E Avatar autora | 26.2.2026
Aviváž jsem dostala jako dárek a hned mě zaujala vůně. Je krásně svěží, jemná a příjemná. Dokonce se vůně líbí i mému manželovi, několikrát mi řekl, že prádlo doma krásně voní😊 Určitě si plánuji zakoupit další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola