Zpěvačka Adele zhubla 45 kg, vydala nové album a hlásí comeback

Zpěvačka Adele zhubla 45 kg, vydala nové album a hlásí comeback

Adele je zpět. Po šestileté pauze se zpěvačka konečně vrátila a 19. listopadu vydala své čtvrté studiové album s názvem “30”. Hudba je pro 33letou umělkyni emocionálním výstupem. Ve své nové oduševnělé nahrávce se rozpovídala o svém rozvodu s bývalým manželem Simonem Koneckim (pár se rozešel v dubnu 2019), o nuancích mateřství a osamělosti.

Nová Adele, nové album

Díky svému hudebnímu oživení je Adele středem pozornosti. Zdobí obálky časopisů, poskytuje rozhovory a předvádí své působivé vokály pro živé publikum. Její návrat způsobil i to, že se začalo všude psát o její postavě. Adele byla vždy okouzlující, i když nepatřila mezi ultra štíhlé dámy. Byla ovšem vždy hodně talentovaná a silná osobnost. Jak se však ukázalo z jejích nejnovějších rozhovorů, ona sama se necítila ve své kůži a chtěla se cítit lépe, hlavně po psychické stránce. Přiznala, že holdovala alkoholu a trápila se kvůli rozvodu. Proto se rozhodla cvičit a změnit stravu. Tento proces jí přinesl úlevu po psychické stránce a dalším benefitem jí byla štíhlejší postava. Za dva roky zhubla 45 kg. Adele se tak dostala na žebříček nejkrásnějších žen světa, a to právem. Vypadá dokonale!

Adele 4

zdroj fotografií: pinterest.com

Nové album s názvem 30 odráží zároveň i novou Adele. Jak sama řekla, ukazuje nám její nový pohled na život. Znovuobjevená hvězda představuje éru nově nalezené síly a svobody, a to vše se odráží nejen v její hudbě, ale i módním stylu. Zde jsou některé z našich oblíbených módních vzhledů, které ukazují, s nadsázkou řečeno, novou Adele.

Klasické černé plesové šaty

Jedna věc, kterou o Adele víme je, že miluje plesové šaty. Na několika svých nejnovějších vystoupeních zpěvačka uplatnila přepracovaný pohled na klasický styl oblékání a zazářila jako superstar.

Adele -Schiaparelli-Haute-Couture

zdroj fotografie: wwd.com

Adele v Schiaparelli róbě

Oduševnělá zpěvačka se nedávno spojila s uměleckým ředitelem italského módního domu Danielem Roseberrym kvůli dvoum odvážným lookům. Ještě v září zveřejnila fotky v zakázkových černých šatech s nadýchanými bílými rozetovými rukávy. Jedinečný dojem podpořila i výběrem naušnic, také od Schiaparelli.

Adele 2

zdroj fotografií: pinterest.com

Miluje minimalismus a klasiku 

Nic neříká comeback tak jako dokonale padnoucí monochromatický set. V rámci speciálu Adele One Night Only na CBS, který byl odvysílán 14. listopadu, se zpěvačka rozhodla pro vážnější vzhled. Otevřeně mluvila s královnou rozhovorů Oprah Winfrey o jejím rozvodu, o jejím albu a o tom, jak buduje duševní a fyzickou sílu. Pro rozhovor si oblékla bílý oblek od Christophera Johna Rogerse, který byl zdobený křišťálovými knoflíky Swarovski. Bílým kostýmem inspirovala ke změně outfitu i samotnou Oprah, tak aby ladila se zpěvačkou. Jejich vzhled i témata rozhovoru byly tak podmanivé, že magazín The New York Times je přirovnal k historickým snímkům z hnutí za osvobození žen. Bílý kostým ztvárnil pomyslnou auru míru a nový začátek. Jak výstižné!

Adele 1

zdroj fotografií: pinterest.com

Slyšeli jste už nové album Adele? Zpříjemněte si svátky a zkuste se zaposlouchat do textů. Možná vás nakopne ke změně (tak jako Adele). 

Autor: Maria Miháč, @maria.mihac

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení