Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
RT
Rene Tilz
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2019
S nákupem jsem spokojená, oblečení vypadá stejně jako na fotografii.
Krásné oblečení za dobré ceny.
Škoda, že nejsou u většiny oblečení větší velikosti, nakupovala bych ještě více :))
KC
Klaudia Csonkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2019
S nákupem jsem vždy spokojena
I když třeba přijde kousek který me nesedí tak není problém s výměnou nebo vracenim peněz
Nerada lezu do obchodaku mezi lidi jelikoz mam dost práce a takhle nakupovat přes e-shopy me baví snad novic
Obchod každopádně doporučuji :) na kamenné prodejně jsem jeste teda nebyla ale budu muset napravit :)
LO
Ludmila Ondrušiková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2019
NV
Natálie Valešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2019
Za mě jako vždy, Supeeer!!! ❤️
MJ
Michaela Jeřábková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2019
LJ
Lenka Jelínková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2019
EŽ
Eva Žáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2019
PD
Petra Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2019
Nadhera,presne jak na fotkach :))
AH
Aneta Hahnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2019
Všechny Vaše kousky jsou nádherné a originální. Ale mrzí mi, že všechno je tak moc krátké. I když si koupím nejdelší šaty, jsou mi kousek pod zadek a jen tak tak mi to nečouhá.
EŘ
Eliška Řeháková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2019
AC
Aneta cepakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2019
Naprostá spokojenost, šaty jsou krásné a elegantní. Rychlé dodání. :)
LB
Lucie Bartoníčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
Maximálně Top????????
PL
Petra Lejskova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
IM
Ivana Mullerova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
ED
Eliška Dorotíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
MG
Miroslava Gestingerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
Nakupujeme s dcerou u Vás již dlouho, super rychlé doručení, kousky z perfektních materiálů, vracet nemusíme, co nesedí mamince padne dceři. Naše skříně jsou opravdu zaplněné hadříky od Vás a určitě nekončíme. A ještě jedna opravdu moc milá zkušenost...před pár dny jsme museli reklamovat (poprvé ) zlatou bundičku, od Vás na email hned odpověď a po telefonu na eshopu tak milá paní, která nám vyšla max.vstříc. Děkuji za Váš přístup, přeji spoustu takových zaměstnanců a stále více zákaznic. S pozdravem M + M Gestingerovi.
KP
Kateřina Plamínková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
Už několikátý nákup a vždy super.
HS
Helena Silna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
První nákup a velká spokojenost. Saty jsou super. Hned jsem si zde objednala jeste další kousky :)
JS
Jaroslava Schobelova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
IR
Iva Rolinková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019