Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
K
Klára
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
ES
Edita Steinhauserová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
PŠ
Petra Šulcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
S některými kouskami jsem velmi spokojená s některými méňe.. kabátky jsou větší, objednala jsem 2 a oba by seděly spíše na M.. Ale objednala jsem i dvoje šatičky a oboje byly krásné a kvalitní.. trochu mě mrzí, že není možnost vrácení zpět ZDARMA přes Zásilkovnu, která to normálně ostatním e-shopům umožňuje... ale i tak děkuji a někdy nakoupím třeba znovu????
PS
Petra Stehnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
MK
Martina Kunátová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
KH
Kateřina Hromádková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
KB
Kristýna Bednářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
Paráda
KB
Karolína Bartošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
Velice mi vyhovuje to, že si oblečení vyberu doma a následně si ho mohu při osobním odběru vyzkoušet. Pokud mi něco nepadne, zůstává to na prodejně a beru si pouze to, co mi sedí, líbí se mi. Ne vždy mi daný kousek padne, nelíbí se mi výsledný produkt (fotky vždy trochu zkreslují :) ) či mi vadí materiál, ale pokaždé odcházím spokojená, byť si vyberu jenom jeden kousek. Přístup ze strany majitelky/zaměstnanců je vždy ochotný a příjemný. Doporučuji i osobní návštěvu.
PP
Petra Poštová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
KU
Kristyna Urbanova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
AN
Aneta Nesvadbova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
Naprostá spokojenost, měla jsem strach že mi nic nepadne, ale opak je pravdou :) ze 7 věcí je všechno akorát. Určitě jsem nenakoupila naposledy.
VH
Veronika Hlavackova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
Naprostá spokojenost, kvalitní zboží a rychlé dodání.
BK
Barbora Kosinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
TG
Tereza Girmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
IS
Iveta Skácelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
AK
Aneta Kociánová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
RF
Radka Farská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
KS
Karla Suchánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019
Dobrý den, s vaším obchodem mám zatím první zkušenost a jsem spokojená. Bundy jsou velmi příjemné a skutečnost odpovídá fotkám na vašich stránkách. Vaše stránky jsou velmi pěkně udělané a přehledné. Za mě super!
NR
Nikola Reichlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2019