Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KJ
Kristyna Jandusova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2024
Jsem velice spokojená. Komunikace je na profesionální úrovni a děvčata jsou milá .
Krásné a kvalitní oblečení , děkuji
R
Ria F.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2024
JŠ
Jana Štrymplová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.10.2024
S obchůdkem jsem velmi spokojená. Objednala jsem si na dovolenou k moři čtvery šatičky a všechny jsou super :-).Mám z nich velkou radost :-). Určitě to není poslední objednávka a určitě opět nakoupím :-)
TP
Tereza Pavlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2024
Jsem velmi spokojená a překvapená! Vybírala jsem šaty na Křtiny. Zboží bylo dopředu připravené. Velmi milá obsluha, poradí a pomohou s výběrem. Velké plus dávám za design showroom! Úžasné prostředí, kde si každý vybere dle svého stylu. 10z10 určitě nenakupuji naposled! ❤️ komunikace s E-shopem 10z10 prodlouží rezervaci oblečení na zkoušku až o 2 dny za mě luxusní přístup. Naprosto profesionální ❤️
J
julie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2024
hezke zbozi , spis o kválitu moc nejde, uz v dnesni dobe jenom syntetika vsude
NU
Natálie Ulbrichová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2024
Šaty i jakékoliv oblečení je opravdu z kvalitního materiálu.Šaty jsou malinko delší než zde píší.Mám velikost xs a onesize sedí velice dobře.Zákaznický servis je úplně úžasný.Velmi doporučuji!
N
Nikol
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2024
Oblečení z ErikaFashion je opravdu nádherné a odpovídá obrázkům. Bohužel mi ne vždy sedí, a tak jsem musela někdy zboží vrátit. Nedávno jsem čelila situaci, kdy jsem ztratila kód pro vracení a nebo jsem potřebovala rychle odeslání zásilky - Musím pochválit skvělou komunikaci – slečny jsou vždy velmi milé, ochotné a rády pomohou. Vždy se snaží vyjít vstříc a vše vyřídit co nejrychleji. Díky za skvělý zákaznický servis!
RP
Renáta Poláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2024
EK
Eliska Katzerova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.9.2024
Moje první zkušenost s Erikafashion a určitě ne poslední. Dlouho jsem se nesetkala s takovým přístupem. Zákaznický servis naprosto 100%, jak po e-mailu tak při osobním předání na obchodě! Děkuji slečnám za jejich profesionální přístup, ochotu a trpělivost! Děláte naprosto skvělou práci!
LM
Lenka Michálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.9.2024
Rychlé dodání. Velký výběr. Šaty opravdu sedí i když jsem měla strach, když velikost byla UNI.
SS
Soňa Staňková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2024
AM
Aida Muhovic
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Velmi milé prodavačky, rády poradí a objednají vše včas. Čistota a krása prostoru mě nadchly. Doporučuji!
PF
Pavlína Filipcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.9.2024
Velká spokojenost s tímto obchodem. V pátek jsem si objednala šaty na svatbu s tím, že v neděli jsem zjistila, že barva není úplně vhodná (krémová). V pondělí jsem hned volala na zákaznickou linku, paní mi vpohodě objednávku vystornovala a hned ten den byla vyexpedována. Dnes (v úterý) mám již šaty doma.
N
Nikol
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
1.9.2024
Včera jsem si byla vyzvednout objednávku na prodejně, oblečení je fajn. Nicméně slečny by mohly být ochotnější a milejší. Dříve tam byl super personál.
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.8.2024
Krásné šaty, perfektně sedí. ♥️ Jen škoda, že došla místo baby růžové starorůžová..🥺
MK
Marie Kováčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.8.2024
Objednala jsem na tomto e-shopu pres 10ks satu a to ve stredu ve 23h.
Ve CTVRTEK odpoledne jsem zkusila zavolat na linku obchodu s dotazem, jestli je mozne, ze saty v patek dorazi…..(v sobotu jsme sli na svatbu)…
Slecna byla velmi mila a ochotne mi sdelila, ze muze potvrdit, ze saty budou K VYZVEDNUTI JIZ ZA 15min na prodejne.
🤍🤍🤍
NEUVERITELNA RYCHLOST!!!
Na prodejne tam na mne cekaly dve neskutecne mile slecny, ktere se mnou prozivaly kazdy kousek a ochotne mi prihodily erarni boty me velikosti a nove zabalene ponozky (to kde se Vam stane???) a snazily se mi se vsim poradit a to dokonce po pracovni dobe!!!!! A S USMEVEM 😅 a to bylo minuly ctvrtek obzvlast pekelne teple pocasi…
A saty? Pecka 🤍😅
Preji Erice a jejimu skvelemu tymu vse nej a dekuji🤍🤍🤍
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
MČ
Michaela Čejková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2024
Jsou moc krásné a jsem velmi spokojená. Děkuji 🙏😍
P
Pavlína
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2024
Objednala jsem si šaty na svatbu jako host a jsem velice a příjemně překvapená.. Jsou krásné, moc jsem se těšila až si je na sebe obleknu! Za mě TOP!
Velká spokojenost! Děkuji!
MK
Milena Kvasničková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2024
Vždy si alespoň jeden super kousek vyberu, je skvělé si věci před koupí vyzkoušet a pak spokojená odcházím domu 👏
HD
Hana Dosralova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.8.2024