Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IJ
Iva Janotova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.8.2024
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.8.2024
Jsem moc spokojená. Šaty padnou jako ulité, cítím se v nich moc dobře.Určitě budu eshopu nadále nakupovat.
A
Anet
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.8.2024
Jsem moc spokojená! Objednala jsem si šaty s vyzkoušením na prodejně a nakonec jsem si vzala ty, které jsem vůbec nečekala, že mi sednou. Opravdu krásné zboží a moc milý personál. Jediné, co bych zlepšila, je jasnější komunikace, za jak dlouho od objednávky bude zboží na prodejně. Byla to moje chyba, ze jsem objednávala na poslední chvíli, ale musela jsem se po telefonu ujistit, ze zboží stihne přijít včas. Z informaci na webu jsem očekávala, ze budou připraveny hned druhy den, popřípadě ten další, což tak nebylo.
P
Péťa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.8.2024
Šatičky mají naprosto okouzlující barvičku 💙 bála jsem se velikosti a sedí parádně přesto jak jsou krátké jsou dobře vymyšlené. Jen mě zarazil silný materiál tedy na takové horké dny to asi nebude čekala jsem že budou víc lehké přesto je krajka na šatičkách krásná. A jediné mínus co bych zmínila je to zapínání na zádech jelikož sama se zapnout je umění takže lepší když bude někdo při ruce. Jinak děkuji za rychlost dodání ❤️
NZ
Naďa Zátkova
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
14.8.2024
Šatičky jsou top! Akorát páseček je trošku roztřepený u spony, tak snad nějakou chvíli vydrží.
MB
Mirka Buhlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.8.2024
Zdravím Vás, s nabízeným zbožím jsem max spokojená, těší mě bezproblemová komunikace, rychlé jednání a zaslání, moc děkuji že uvádíte u produktů vše potřebné . Ať se daří a přeji jen a jen spokojené zákazníky. Mirka
SP
Svitlana Palok
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.8.2024
Dobrý den! Jsem moc spokojená , že si můžu nakupovat u Vás. Krásné šatičky, rychlé doručení , ochotný personál. Moc Vám děkuji . Jste nejlepší !
B
Barča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.8.2024
Jsem maximálně spokojená, šaty došly do dvou dnů, kvalita parádní, určitě ještě nakoupím ❤️ Komunikace s obchodem na jedničku - potřebovala jsem rychlé odeslání do víkendu. Děkuji ❤️
I
Ivette
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.8.2024
Dobrý den, za mě velká spokojenost, krásné nadčasové oblečení, rychlé dodání i případná výměna. Za mě jednička s hvězdičkou.
E
Ester Š.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.8.2024
Potřebovala jsem šaty velmi rychle a s e-shopem byla vynikající spolupráce (telefonát dokonce dvakrát a pokaždé velmi milý, ochotný a trpělivý přístup ). Šaty jsem vybrala v půl dvanácté dopoledne a na druhý den ve dvě odpoledne již vyzvedávala v zásilkovně! Šaty jsem objednávala tři s tím, že není problém nepadnoucí šaty vrátit. Šaty jsou pěkné a je velký výběr pro všechny možné společenské příležitosti. Již jsem zde nakupovala podruhé a mohu jen doporučit!
KJ
Kateřina Janská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.8.2024
Velmi spokojená, šaty jsem si objednala na zahradní svatbu. Krásné, romantické a i z postarší ženy vykouzlily noblesní nevěstu. Moc děkuji.
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.8.2024
Obrovská spokojenost především s přístupem na prodejně. Profesionální personál, který umí skvěle pomoc.
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.8.2024
Maximálně spokojená. Zboží došlo rychle, krásně zabalené. Ikdyz jsem objednané šaty musela skrz velikost vrátit, tak šaty byly nádherné i zpracováním. Všechno v pořádku. Určitě to nebyl můj poslední nákup. Doporučuji.
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.8.2024
Veľmi milý a profesionálny prístup , dokonca aj po nákupe bola krásna spätná väzba so záujmom či bol zakúpený tovar v poriadku , či som spokojná atď. A s tým sa ib tak človek nestretáva , veľká vďaka , nebol to posledný nákup. Ďakujem , Kristý , ste skvelá
S
Silvia
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.7.2024
Maximální spokojenost byl to můj první nákup a určitě ne poslední. Objednala jsem si dvoje šaty s tím že jedny vrátím ale nechala jsem si je. Kvalita překvapila,velikost sedí. Všem doporučuji.
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.7.2024
Nakupuji docela často a jsem velmi spokojená. Co je na obrázku, to přijde. Když se stane a nesedí mi model, tak bez problémů vrátím a reklamace je snad do týdne kladně vyřízená. Pokud tam voláte, tak je slečna ochotná, milá, maximálně ve všem vyjde vstříc. Oblečení přijde brzy a vždycky se těším na pecka kousky. Za mě je to TOP 🧡🧡🧡
JB
Jana Barešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.7.2024
Maximální spokojenost a nádherné šaty..mám jin již několik a jsem z nich nadšená.. rychlý servis, mile slečny v prodejně.. krásný výběr...za luxusní ceny.
Vřele všem doporučuji.
MM
Marcela medkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.7.2024
Mohu všem jen doporučit, neotřelé, originální kousky za solidní cenu, rychlé dodací lhůty, ochotný tým. Velikosti sedí, i když tím, že jsem si objednala jinou než svou obvyklou, jsem potřebovala zboží vyměnit. Vše bylo bezproblémové. Jen tak dál, přeji spousty stejně spokojených zákazníků. M.
A
Andrea
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.7.2024
Musim STRASNE MOC PODEKOVAT za neuveritelne rychle zpracovani a odeslani me objednavky! Takovou ochotu jsem dlouho nezazila! Saty Kontrame sedly jak prdel na hrnec. Velmi mile me prekvapil material, jak je lehunky a fakt pohodlny. Objednala jsem saty bezove a zelene s tim,ze si vyberu jedny a druhe vratim...ale boze necham si oboje! 🙈
Jiste to nebyl muj posledni nakup..
Jeste jednou moc dekuji a at se dari!!! ❤️
SA
Silvia Altyieva
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
21.7.2024