Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IH
Ivana Hrubá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2021
Dnes mi dorazily šaty Lauriel a jsou naprosto skvostné. Materiál je skvělý, přesně odpovídají popisu i obrázku. Velikosti krásně sedí a díky dobrým zkušenostem zde nakupuji opravdu ráda ❤️ Začalo to jedním kouskem, ale nejde nepokračovat v objednávkách ❤️
K
Katka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2021
Tento obchod využívám, dá se říct, pravidelně a NIKDY! jsem se nezklamala. Jsem maximálně spokojená. ❤️
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2021
Maximááálna spokojnosť !!! ❤️❤️❤️
Objednávam 2 roky už len odtiaľto. Veci sú kvalitné, zodpovedajú cene, úžasná komunikácia, expresné dodanie. Každý jeden kúsok, ktorý mám doma zbožňujem ❤️ Všetko čo som si objednala mi sadlo presne ako zo mňa. Vrelo odporúčam všetkými 10-timi (nebudete ľutovať), jedine len vtedy ak si to neobjednáte :) Ďakujem dievčatá, že som Váš obchodík objavila, nájdem tu všetko čo potrebujem a presne môj štýl ❤️❤️❤️
DS
Dragana Sretenovic
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2021
Musil napsat par slov,Jsem z Srpska hned na zatáčku se Omluvam na špatném psaťni,ale určitě pochopíte vše :) Oblečení vypadá super a odpovídá velikost. Krásně zabaleno balíček,nakupuji cesto a doporučím každému ❤️ Erikafashion IS THE BEAST. ✌ ❤️
IK
Ivana Knotková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.2.2021
Jsem nadšená vše krásné a super sedí moc a moc obchod doporučuji a osobně objednám znovu
SM
Sabina Mrkáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2021
Úžasný materiál a rychle dodání ❤️ Krasny svetřík❤️ Určitě objednam znovu
ZB
Zdeňka Bartečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2021
Děkuji, byla jsem moc spokojená s rychlým dodáním i kvalitou zboží-
T
Tatiana H
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
Veľmi som spokojná s kvalitou oblečenia ❤️
Pohodlne , príjemný materiál , skvele sadne všetko ❤️
Určite pokračujem v objednávaní oblečenia aj naďalej a teším sa že som si správne vybrala ❤️ bála som sa doručenia ale nakoniec všetko super došlo a v najsprávnejšom čase - dva dni pred narodeninami ❤️
AK
Andrea Kotásková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
Dobrý den, velké dík patří vám všem kdo se staráte o obchůdek, ať jde o vaše Inter.stranky,o rychlou komunikaci, kdy si u vás něco objednám a obratem mi balíček přijde do pár dnů. Zboží krásné jako na obrázku, balíček zabalený jako dárek ❤️velká spokojenost, budu nakupovat u vás i nadále a hlavně vás doporučovat. Ještě jednou moc dekuji ❤️
TZ
Tereza Zapletalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
Můj oblíbený obchůdek ❤️ nádherné kousky, až mi zrak kolikrát přechází ❤️Potřebovala jsem odložit expedici o pár dnů, nebyl žádný problém. Nemám zkrátka co vytknout ❤️
KV
Kateryna Vatchenko
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2021
VT
Valika Turekova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2021
Chcela by som velmi pekne podakovat za svetrik ❤️
Tak ako je na fotke taka je aj skutocnost
Cize vrelo na 100 % odporucam kazdemu.
Velka spokojnost aj rychle dodanie tovaru.
A urcite to nebola moja posledna objednavka z tejto stranky.❤️
Z celeho srdiecka dakujeeeem ❤️
AF
Anna Forejtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2021
Jsem moc spokojená, v neděli jsem objednala a ve středu jsem měla šatičky už u sebe. Šatičky jsou krásný, odpovídají fotce a hlavně moc příjemná látka, takže určitě neobjednávám naposledy. Děkuji. ❤️❤️
M
Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2021
Moc děkuji ❤️ Opět vše super..dodání..balení...botičky, denim, svetřík ❤ Zas a znovu nahlížím❤️
KL
Kateřina Luksová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2021
Osobní přístup. Krásné šatičky, všechny objednané kousky jsou super.
MM
Monika Motlova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2021
Vše opět super a kabát, bunda, svetry, šaty, džíny prostě nej❤️Už u mě začíná asi závislost, výměna u džín taky úplně bez problémů, rychlá a velice příjemná komunikace, určitě budu zase koukat co mi padne do oka.Jen tak dál❤️
A
Anet
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2021
Naprostá spokojenost! Kabát přišel i v této době rychlostí blesku a je bombovej!❤️ Splňuje vše, co se o něm píše. Určitě to nebyl můj poslední nákup ❤️ moc děkuji ❤️
ĽD
Ľubica Dubovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2021
Krasne oblecenie za super cenu..❤️mam niekolko svetrikov-rolacikov a su naozaj take,ako na foto..maximalna spokojnost❤️dakujem..❤️
PH
Pavla Hajkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.1.2021
Velká spokojenost, poměr výkon cena opravdu perfekt ❤️