Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.1.2021
Nakupuji už snad třetím rokem a v mem šatníku se nachází již mnoho kousku ❤️
Nejraději si vše zkouším přímo v obchodě a co mi nesedí tak si nemusím kupovat, což je super ❤️ S oblečením jsem vždy spokojena ❤️
D
Denisa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2021
Rychlé dodání, skvělá komunikace, paní po telefonu moc milá, šaty z velmi příjemného materiálu. Poměr cena a kvalita skvělý. Určitě to nebyla poslední objednávka. Moc doporučuji.❤
K
Kamila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2021
Můj nejoblíbenější obchůdek❤️. Krásné věci a milé jednání. Už se těším na další balíček❤️
M
Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2021
Spokojenost ❤️
RJ
Renata Jirásková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2021
S produkty jsem velice spokojená , vše moc hezké jak materiálem tak střihem . Velmi příjemný personál, který na rozdíl od jiných shopů komunikují se zákazníkem.Vřele doporučuji.
M
Maryla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2021
Tento obchod velice ráda znovu navštívím,obrovská spokojenost,krásné věci a milé jednání.
D
Daniela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2021
Erikafashion je totální závislost na jejich krásném,moderním a perfektně sednoucím oblečení i boty jsem zakoupila během jednoho měsíce dva nákupy a na 10000% nebyli poslední,už opět dávám věci do košíku ještě,že mám tolerantního partnera, který mě pomáhá z výběrem ❤️ Jste ❤️ nemůžu nic vytknout krásný výběr,rychlost dodání a perfektně zabaleno i s poděkováním jen,tak dál holky přeji Vám moc moc spokojených zákaznic a maniaček,jako jsem já ❤️❤️❤️
A
Alena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2021
Právě jsem obdržela další z mnoha již zakoupených kousků a jsem opět nesmírně spokojená❤️ Nádherné kousky, které skvělé padnou ❤️
BS
Barbora Sedláčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2021
Maximum spokojenosti
M
Michaela H
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2021
Příjemná komunikace, oblečení vypadá skvěle a i skvěle padne ❤️ Krásně zabaleno balíček přijde rychle❤️ V žádném případě to nebyl poslední nákup ❤️
M
Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2021
Tričko které jsem si objednala, mi přišlo velice rychle, skvělá domluva a kvalita mluví sama za sebe❤️ Jsem neskutečně nadšená a rozhodně to nebyla moje poslední objednávka. Děkuji Vám ❤️❤️❤️
I
Iva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2021
L
Lucka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2021
Jsem naprosto spokojená❤️ Vše co přišlo, krásně sedí. Nikdy sem si netroufla objednávat kalhoty z internetu, ze strachu, že napadnou, ale naprosto úžasný a pohodlný. Neobjednávala jsem jednou a ani ne naposled. Pokaždý moc spokojená❤️
MT
Michaela Tóthová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2021
Moc děkuji za úžasné džíny, jsem velice spokojená. Perfektně sedí. A navíc rychlé dodání. Určitě ještě něco nakoupím. Díky moc jste skvělé❤.
I
Ivana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2021
Dnes jsem si vyzvedla poprvé objednané zboží.
Šaty perfektně sedí a materiál je ❤️
Po dlouhé době jsem opravdu našla vynikající obchod. Ještě jednou Děkuji!
A
Andrea B.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2021
Môj prvý nákup a určite nie posledný.Kabat sedí dokonale a je úžasný.Odporúčam .
K
Klára
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2021
Doporučuji. Šaty skvěle sedí, výborný materiál.
A
Adéla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2021
Do Eriky jsem dostala poukázku k Vánocům a provedla jsem první nákup- dvoje boty,dvoje šaty, džíny a rolak.
Četla jsem i nějaké negativní recenze,tak jsem měla trošku obavu.
Zboží přišlo v pořádku, pečlivě zabalené od slečny Veroniky,s pokyny k případnému vrácení zboží.
Oblečení odpovídá obrázku, barvy souhlasí, materiál akorát kvalitní úměrný ceně.
Jsem maximálně spokojená a už se dívám, které zboží nakoupím příští měsíc. Přidají se i kolegyně z práce a máma, kteří zásilku viděli a zkoušeli se mnou :)))