Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.1.2021
Nakupuji už snad třetím rokem a v mem šatníku se nachází již mnoho kousku ❤️ Nejraději si vše zkouším přímo v obchodě a co mi nesedí tak si nemusím kupovat, což je super ❤️ S oblečením jsem vždy spokojena ❤️
D Avatar autora Denisa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.1.2021
Rychlé dodání, skvělá komunikace, paní po telefonu moc milá, šaty z velmi příjemného materiálu. Poměr cena a kvalita skvělý. Určitě to nebyla poslední objednávka. Moc doporučuji.❤
K Avatar autora Kamila Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.1.2021
Můj nejoblíbenější obchůdek❤️. Krásné věci a milé jednání. Už se těším na další balíček❤️
M Avatar autora Michaela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.1.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.1.2021
Spokojenost ❤️
RJ Avatar autora Renata Jirásková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.1.2021
S produkty jsem velice spokojená , vše moc hezké jak materiálem tak střihem . Velmi příjemný personál, který na rozdíl od jiných shopů komunikují se zákazníkem.Vřele doporučuji.
M Avatar autora Maryla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.1.2021
Tento obchod velice ráda znovu navštívím,obrovská spokojenost,krásné věci a milé jednání.
D Avatar autora Daniela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.1.2021
Erikafashion je totální závislost na jejich krásném,moderním a perfektně sednoucím oblečení i boty jsem zakoupila během jednoho měsíce dva nákupy a na 10000% nebyli poslední,už opět dávám věci do košíku ještě,že mám tolerantního partnera, který mě pomáhá z výběrem ❤️ Jste ❤️ nemůžu nic vytknout krásný výběr,rychlost dodání a perfektně zabaleno i s poděkováním jen,tak dál holky přeji Vám moc moc spokojených zákaznic a maniaček,jako jsem já ❤️❤️❤️
A Avatar autora Alena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.1.2021
Právě jsem obdržela další z mnoha již zakoupených kousků a jsem opět nesmírně spokojená❤️ Nádherné kousky, které skvělé padnou ❤️
BS Avatar autora Barbora Sedláčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.1.2021
Maximum spokojenosti
M Avatar autora Michaela H Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.1.2021
Příjemná komunikace, oblečení vypadá skvěle a i skvěle padne ❤️ Krásně zabaleno balíček přijde rychle❤️ V žádném případě to nebyl poslední nákup ❤️
M Avatar autora Michaela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.1.2021
Tričko které jsem si objednala, mi přišlo velice rychle, skvělá domluva a kvalita mluví sama za sebe❤️ Jsem neskutečně nadšená a rozhodně to nebyla moje poslední objednávka. Děkuji Vám ❤️❤️❤️
I Avatar autora Iva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.1.2021
L Avatar autora Lucka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.1.2021
Jsem naprosto spokojená❤️ Vše co přišlo, krásně sedí. Nikdy sem si netroufla objednávat kalhoty z internetu, ze strachu, že napadnou, ale naprosto úžasný a pohodlný. Neobjednávala jsem jednou a ani ne naposled. Pokaždý moc spokojená❤️
MT Avatar autora Michaela Tóthová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.1.2021
Moc děkuji za úžasné džíny, jsem velice spokojená. Perfektně sedí. A navíc rychlé dodání. Určitě ještě něco nakoupím. Díky moc jste skvělé❤.
I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.1.2021
Dnes jsem si vyzvedla poprvé objednané zboží. Šaty perfektně sedí a materiál je ❤️ Po dlouhé době jsem opravdu našla vynikající obchod. Ještě jednou Děkuji!
A Avatar autora Andrea B. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.1.2021
Môj prvý nákup a určite nie posledný.Kabat sedí dokonale a je úžasný.Odporúčam .
K Avatar autora Klára Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.1.2021
Doporučuji. Šaty skvěle sedí, výborný materiál.
A Avatar autora Adéla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.1.2021
Do Eriky jsem dostala poukázku k Vánocům a provedla jsem první nákup- dvoje boty,dvoje šaty, džíny a rolak. Četla jsem i nějaké negativní recenze,tak jsem měla trošku obavu. Zboží přišlo v pořádku, pečlivě zabalené od slečny Veroniky,s pokyny k případnému vrácení zboží. Oblečení odpovídá obrázku, barvy souhlasí, materiál akorát kvalitní úměrný ceně. Jsem maximálně spokojená a už se dívám, které zboží nakoupím příští měsíc. Přidají se i kolegyně z práce a máma, kteří zásilku viděli a zkoušeli se mnou :)))
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.1.2021

Ovládací prvky výpisu

5656 položek celkem