Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VB
Věra Becková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2020
Spokojenost,rychlé jednání,šaty které přišly odpovídaly obrázku.Komunikace výborná,mohu určitě doporučit.
BM
barbara Moulisova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2020
Maximální spokojenost
K
Klara
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2020
Cerna bunda Marion je bozi, prijemny kozisek, teplá.
Rychle dodani na vydejni misto. Spokojenost
LF
Lucie Fialová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2020
Tento obchod jsem si zamilovala :) skvěle kousky, moc příjemný a ochotný přístup a můj šatník už je převážně jen z tohoto obchodu :)))
KK
Kateřina Kašparová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2020
Přítel mi daroval dvoje botičky z vašeho obchůdku, konkrétně pantofle, nevím, jestli jsem na sobě někdy měla pohodlnější boty, včetně tenisek na běhání. Výstelka pantoflí připomíná paměťovou pěnu. A jsou nádherné.
J
Jarka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2020
Vždy maximální spokojenost
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2020
Super obchod maximální spokojenost. Kupuji už podruhé a opět bez problémů. Krásné oblečení a obutí za přijatelné ceny. Zdravím a obchod doporučuji.
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2020
Jsem maximálně spokojena. Už několikátý nákup a opět velká spokojenost.Děkuji za krásné šaty a za rychlost dodání.
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2020
Dobrý. Chcem sa Vám poďakovať za skvelú zimnú bundičku, ktorú ste mi zaslali. Nedúfala som ani v takúto kvalitu❤️ som milo prekvapená.
Ďakujem a pekný večer
Z
Zdenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2020
Objednala jsem si zimní bundu, jsem maximálně spokojená.Bunda perfektně sedí a vypadá stejně jako na fotce, určitě zase něco objednám.Mohu jen doporučit....❤️
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2020
Vždy spokojena. Když něco nesedí, je snadné zboží vyměnit. Stát se to muže, každopádně vstřícnost na jedničku. Doporučuji.
N
Natalie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2020
Objednala jsem si kabatek, triko, svetr.
Se vším jsem maximálně spokojena. Byla jsem si osobně vyzvednout v obchudku, kde byla velmi milá slečna, se kterou jsem se hned zakecala.
Vše sedi perfektně.
Už cekam až přijde další objednávka. Všem doporučuji❤️
PK
Pavlina Krejčí
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2020
Koupila jsem si boty, pletené šaty a přiznám se měla jsem opravdu strach co přijde, ale musím moc moc pochválit. To co člověk objednal to dostal a rychle. Kousky perfektní a materiál super. Budu si hlídat obchod a těším se na další zboží. Moc děkuji Pavli
MM
Monika Motlova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2020
Bunda a svetry, super, obchůdek úžasný, už mám objednané další věci, určitě můžu jen a jen doporučit, jestli to takhle půjde dál rak se asi budu muset jít pást
PB
Petra Blahová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2020
Obchůdek krásný čistý, milá slečna. Objednavala jsem si bundu a je opravdu krásná. Jsem moc spokojená. Určitě doporučuji.
M
Miroslsva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2020
Objednávala jsem džíny, jsou nádherné , rychlé dodání zboží a skvělá komunikace, určitě bych doporučila.Neni to můj poslední nákup.
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2020
Obchod Erika Fashion je jednim slovem "droga" ♡♡
Diky krasnym modnim kouskum mam stale pocit, ze nemam co na sebe a vse musim mit.
Komunikaci na urovni pratelsvi, volbu dobirky i zasilkovny v teto dobe ocenuji! Vraceni zbozi perfektni, takze urcite obchod doporucuji.
Preji jen spokojene zakazniky, at se dari!