Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AB
Adéla Baštová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2020
MH
Marcela Hladka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2020
Objednala jsem si bundu Dismiss černou , je krásná velice děkuji.
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2020
Velmi spokojena, šaty nádherné, perfektně sedí, kvalitní materiál.
ID
Ilona Drašnarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2020
Objednala jsem si černou bundu s kožíškem a šedé semišové boty.Vše přišlo velice rychle a zboží odpovídalo,i velikost sedí.Jsem opravdu nadšená. A možnost zaslání i na dobírku,i možnost zasilkovny,je naprosto skvělé.Urychlý se tak dodání zboží a to se mi líbí.Budu se zase ráda těšit na další objednávku,jen co se opět naskladní. E-shop funguje,jak má.Rychlá komunikace,rychlé dodání.Děkuji všem Ilona D.
P
Prerov
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2020
Dobrý den,na základě některých recenzí jsem eshopu moc nedůvěřoval,ale po dodání zboží jsem naprosto spokojen s kvalitou ,jde vidět že dávají do baleni,komunikace se zákazníky své srdce a dělají to s radostí.dekuji a doporucuji
T
Teri
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2020
Naprostá spokojenost :) zboží mi došlo do 2 dnů, bunda velmi teplá a kvalitní, rozhodně to nebyl můj poslední nákup❤️
JK
Jarka Kludkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2020
Jsem velmi spokojená, zboží vypadá stejně jako na obrázcích :) Dodací lhůta většinou 2-3 dny.
T
Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2020
Dnes mi dorazila černá bunda s kožíškem a jsem nadšena. Vypadá úplně stejně jako na obrázku, perfektně sedí. Dodání bylo bleskové a bezproblémové. Určitě butik doporučím dalším známým.
I
Ivana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2020
Dobrý den, objednávala jsem poprvé a botičky jsou naprosto boží. Zboží odpovídá popisu a obrázku, ale jinak předčily má očekávání :). Určitě brzy zase objednám ❤️
N
Nikola
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2020
Už třetí objednávka obuvi a pokaždé naprostá spokojenost. Všechny skvěle padnou, jsou pohodlné a stejně krásné jako na fotkách. Moc děkuji
SV
Sabina Vašáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2020
Z eshopu Objednávám pravidelně ❤️
Vždy si pro oblečení chodím do kamenné prodejny, slečny jsou vždy velmi milé, ochotné a oblečení perfektně sedí.
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2020
objednavala som prvý krát a som velmi spokojná, všetko sedi , je pekné a za rozumnu cenu. Určite ešte objednám a vrelo odporučam.
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2020
Dobrý den,
Jsem velmi velmi spokojená s Vaším obchodem, produkty které jsem si u Vás objednala předčily mé očekávání. Balík dorazil brzy a velmi milé bylo priložení vzkazíku k mému balíku, kde stálo jméno slečny Dennisy, která můj balíček připravovala. Není to jistě naposledy, co jsem u Vás nakoupila. ❤
A
Andrea
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2020
Kousky jsou krásné, jako na obrázku, materiál opravdu kvalitní, i když nemám míry modelky, ještě se nestalo, že bych něco vracela. Věci krásně sedí.
Tento obchod je má nová závislost ❤
M
Marwa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2020
Dobrý den, byla to první objednávku a rozhodne neposlední :))) Naprostá spokojenost jak se zbožím, tak s rychlým doručením :) zboží odpovídá obrázku a popisu. Doporučujiiii ❤️ Děkuji moc
N
Niki
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2020
Už jsem objednávala několikrát a naprostá spokojenost jak se zbožím, rychlým doručením,tak i s milou komunikací...všem doporučuji tento obchod...
I
Iveta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2020
Dobrý den, dnes jsem obdržela svou první objednávku. Sako krásně sedí, materiál opravdu moc příjemný. Měla jsem trochu obavy že nebude sedět délka rukávu(mám delší ruce), ale vše v pořádku. Míry co jsou uvedené na stránkách odpovídají. Mockrát děkuji za skvělou komunikaci. Těším se na další objednávky, u jedné určitě nezůstane❤️
SS
Simona Simečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2020
Dobrý den dnes sem obdržela krásnou zimní bundu, máte překrásné zboží, paní majitelka strašně moc příjemná paní, s bundou jsem nad míru spokojená, určitě doporučím všem známým Erika Fashion. Moc děkuji a budu se těšit na další objednání u Vas. Simona
VŠ
Viktória Šucháňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2020