Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MT
Michaela Tozzi
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2020
Zboží z tohoto obchodu je překrásné! Nesmírně oceňuji to, že vypadá stejně jako na fotkách. Objednala jsem hned 3x za sebou a těším se na další krásné kousky za skvělé ceny!!! Navíc jsem si nezažila vstřícnější přístup a tak milou komunikaci od personálu. Děkuji Míša
KN
Kateřina Neuhybelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2020
Nejlepší butik, zboží krásné, rychlé dodání. Objednávala jsem vícekrát a budu dál. Moc mě vždy potěší když balíček otevřu a najdu lístek se jménem slečny... ručně psaný, která oblečení chystala. Děkuji Vám ❤️ Katka
PB
Petra Blahová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2020
Velká spokojenost. Koupila jsem krásnou bundu a sedí skvěle. Krásné věci. Určitě doporučuji
M
Marina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2020
Opravdu nejlepší butik co jsem kdy navštívila. Oblečení naprosto luxusní kvalita, balíček jsem dostala okamžitě a všechno sedí úplně perfektně❤️ Muzu jedine doporučit
KH
Katerina Hrbata
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2020
Nejlepší butik co znam. Vsechno perfektne sedne, komunikace... vic nez vstřícná, damy pokud nevite kam sahnout pro pekny kousek.... DÁVÁM RUKU DO OHNĚ ZA ERIKA FASHION. Věřte mi, ja prave jeden balicek rozbalila, dalsi mam na ceste a uz premyslim co jeste ❤️MOC DEKUJI ZA ERIKA FASHION❤️KAČKA
KK
Kateřina Krenek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2020
Jsem přímo nadšená zboží luxusní a tý boty nooo pecka ,rychlé dodání, krásně zabalené!určitě nenakupuji naposled a jen mohu doporučit:-)moooc děkuji:-)
A
Anna K.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2020
Nakupuji zde pravidelně a vždy je vše naprosto TOP!!!
Děkuji!
H
Hanka H.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2020
Dnes dorazila stříbrná zimní bunda, sedí i vypadá skvěle! A už čekám na další zásilku se šaty. Mohu určitě doporučit!
M
Marcela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2020
Perfektní. Jsem nadšená, jste nejlepší e-shop. Zatím jsem si objednala jen 3 kousky (objevila jsem vás nedávno), ale všechno zboží je nádherné a sedí jako ulité. Moc vám fandím a děkuji Irče za krásně zabalené svetříčky :-)
KH
Karolína Hrachovcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2020
MP
Mirka Pohanková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2020
Jsem spokojená s milým přístupem personálu , zboží je kvalitně ušito , butik prodává nápadité modní kousky. Ale , bohužel, barva
šatů někdy neodpovídá uvedené fotografii. Přeji úspěch v této nelehké době. Mirka
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2020
Jsem maximálně spokojená. Kvalitní moc hezké věci, které nejen odpovídají velikostně, ale hlavně super sedí. Rychlé dodání a hlavně žádné problémy s reklamací. Nic jsem nevracela, ale v každém balíčku vám přijde předtištěná vrátka, kterou stačí vyplnit, když zboží nevyhovuje. Top e- shop a hlavně laskavý a vstřícný přístup paní majitelky. Můžu opravdu porovnat hodně objednávám a v hodně obchůdkách je to jenom o penězích. Tady je to opravdu o spokojenosti zákazníka. Všem doporučuji budete spokojení ❤️
T
Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2020
Maximální spokojenost. Nejlepší e-shop! Vše krásné, kvalitní, bleskové dodání, jakékoliv věci (např. Vrácení, výměna, reklamace) bleskově vyřešeny. Mohu Všem doporučit ❤️❤️❤️
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2020
Dobry den, objednavala jsem zde poprve a jsem velmi mile prekvapena kvalitou zbozi, rychlym zaslanim a milym a vstricnym jednanim. Doporucuji a budu se velmi rafa vracet :-)
B
Bára
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2020
EV
Eliška Villímová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2020
Sem velmi spokojená s nakupováním. Vše krásně padne a materiál úplná bomba❤️
MT
Michaela Toupalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2020
Jsem maximálně spokojena. Fotky jsou trosku lepší než je skutečnost ale to je jen maličkost. Vše sedí úplně perfektně. A určitě to není můj poslední nákup ❤️
K
Katka V
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2020
Bundicka krasna, jen mi nesedla velikost. Ale hned jsem objednala jinou, nevzdavam to:) Muj nejmilejsi obchod a slecny v nem jsou rovnako super.