Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5656 hodnocení
5
5525x
4
68x
3
29x
2
15x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KH
Katka Hrbatá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2020
Znovu musim napsat, ze vsechny kousky jsou proste wauuuu, uz jich par mam a ciham na dalsi, jen takovy dovetek budou se naskladnovat i baretky, cepice, saly a takove ty zimni vychytavky? Dekuju... Vaše Kačka
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2020
Můj první nákup, 100% spokojenost, velmi rychlé dodání. Džíny jsou krásné, jako na obrázku a perfektně sedí. Skvělá komunikace. Moc děkuji.
S obchodem jsem spokojena, s bundou ale ne. Na fotkách vypadá lépe než ve skutečnosti, hlavne teda střihove. Zbozi vraceno, peníze také.
RR
Renata Rydlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2020
Dnes mi přišel balíček, krásné oblečení a nádherně zabaleno od Deniska❤děkuji spokojenost a určitě nenakupuji naposled.
S
Sára
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2020
Moje první a rozhodně ne poslední objednávka ♡ Velice rychlé dodání,krásné oblečení jako na obrázku,majitelka příjemná,eshop je plný nádherných kousků mého stylu takže já jsem nadšená ♡
ZN
Zuzana Novosadova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2020
100% spokojenost, děkuji. Zuzka
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2020
Dnes mi přešel veeelký balík a jsem naprosto unešená..šaty, a dvě kožešinové vesty...prostě pecka.Děkuji mooc,jsem spokojená a určitě zase brzy nějaký kousek objednám.Lenka
Dobrý den, spoustu oblečení i obuvi se mi líbilo,ale jsem zklamaná, že hodně z nich je pouze ve větších velikostech.
Chtěla bych vědět jestli budou ještě malé velikosti XS a kdy. Děkuji Hanka
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.11.2020
Dnes mi přišel můj prvně zakoupený balíček od vás a určitě to není poslední! Kabátek, šaty i kabelka jsou vážně nádherný a vypadají stejně luxusně jako na fotkách. Moc děkuju a ať se vám daří!
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2020
Krásné zboží, skvělé sedící botičky, úplně wow, komunikace na velmi dobré a přátelské úrovni.Rychle dodání. Za mě 1*
N
Nikol
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2020
Už mám několik hadříků ve své skříni a musím říct, že tak spokojená s oblečením už jsem dlouho nebyla. Vše, co jsem si kdy objednala, pasovalo perfektně, vzhled jako na fotkách. A když vám to posléze chválí i okolí, tak vás to opravdu potěší :) Tento obchůdek vřele doporučuji, jednání je na úrovní, přátelské, dodání zboží rychlé jako blesk. Co víc si přát :)
K
Klára
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2020
Skvělé a hlavně ORIGINÁLNÍ kousky!
I
Ika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2020
Spokojná s objednávkou na Slovensko! Vynikajúca komunikácia, rýchle dodanie, perfektný materiál tovaru podľa mojich predstav ! Odporúčam všetkými 10 !!
S
Sabina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2020
Krásné a kvalitní zboží. Fotky odpovídají skutečnosti a perfektně sedí. Objednávala jsem několikrát a vždy jsem byla moc spokojená. Rychlá a vždy milá reakce a veškeré mé dotazy. Doporučuji všem! Jsem šťastná za tento eshop ♥️
HB
Hana Benesova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2020
Majitelka velmi příjemná a hlavně vstřícná.. Bunda je krasna... Fotky jsou retušovane, ale to tam je uvedeno...
KK
Katarina Krockova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2020
Vsetko je super ❤️
HK
Hana Kučerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2020
M
marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2020
Spokojenost, majitelka příjemná, doporučuji
MB
Marcela Benešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2020
S tímto obchodem jsem moc spokojená, zboží došlo rychle a je krásné, odpovídá obrazku. Doporučuji
A
Andrea
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2020
Tento obchod vřele doporučuji. Rychlá komunikace, dodání, kvalitní zboží, vše co jsem objednala sedělo :) určitě budu objednávat dál. :)