5 klíčových barev pro letní šatník

5 klíčových barev pro letní šatník

Právě teď by se mohlo zdát, že poslední týdny módy, které určují ty pomyslné trendy, se pro mnohé z nás staly dávnou minulostí. Bylo to předtím, než se hojně začal používat pojem sociální distanc a všichni jsme si pravidelné denní procházky museli plánovat. 

Věříme v lepší zítřky a podobné věci, jako právě trendy se mohou i pro nás stát tím pomyslným světlem, které může náš den udělat minimálně příjemnějším a veselejším. Světové kolekce byly plné zářivých, ale zároveň i uklidňujících barev. Nechyběly všechny odstíny růžové nebo světle modrá, bílá, písčitá béžová či limetově zelená. A jak tyto barvy vynositi v běžných situacích a nejen na módních přehlídkách? 

Růžová

Nebojte se v letních měsících sáhnout hlavně po sytých barvách. Růžová je právě jednou z nich. V zářivých šatech budete nepřehlédnutelná a v případě, že již máte opálenou pokožku, bude tato kombinace skvělou volbou.

Barvy léta

Zdroj fotografií: Pinterest.com

Béžová

Barva, která by v našich šatnících neměla chybět, hned vedle bílé a černé. Jednoduše ji dokážete kombinovat s jinými barvami. A celobéžový outfit v kombinaci se zlatými šperky a kloboukem je pro léto jako dělaný.

Barvy léta - béžová

Zdroj fotografií: Erikafashion.cz 

Světle modrá

Světle modrá nebo také babyblue je nádhernou barvou, která bude slušet spíše tmavým typům či opálené pokožce. 

Barvy léta - baby blue

Zdroj fotografií: Erikafashion.cz 

Bílá

A jako vždy nesmí chybět v letní sezóně svěží bílá. Zkuste nakombinovat bílé džínové kraťasy nebo kalhoty s topem v živějších barvách. 

Barvy léta - bílá

Zdroj fotografií: Erikafashion.cz 

Limetově zelená

Letošním letním překvapením byla i zelená. Světle zelená, limetově zelená a spousta dalších odstínů. V horkých dnech zkuste sáhnout po hedvábné sukni v tónech zelené spolu s jednoduchým bavlněným topem.

Barvy léta - zelená

Zdroj fotografií: Erikafashion.cz 

Autor: Nikola Knížková @nikolaknizkova

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení