And just like that. Seriál Sex ve městě bude mít pokračování

And just like that. Seriál Sex ve městě bude mít pokračování

Nejpopulárnější seriál 90-tých let se vrací na televizní obrazovky a my se nemůžeme dočkat, jak si režiséři pohráli s osudy čtyř přítelkyň z New Yorku. Tedy tří. Proč? Čtěte dál a dozvíte se, která postava se už nikdy nevrátí do slavného seriálu a jaké outfity nás čekají.

Seriál sex ve městě lámal rekordy

10.ledna Sarah Jessica Parker oznámila, že přichází další série Sexu ve městě. Původní série byla odvysílána na HBO v letech 1998 až 2004 a během šesti sezón zahrnovala 94 epizod. Televizní show o čtyřech nejlepších přítelkyních: Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Miranda Hobbs (Cynthia Nixon), Samantha Jones (Kim Cattrall) a Charlotte York (Kristin Davis), žijících v New Yorku si vysloužila 54 nominací na Emmy (sedm vítězných) a 24 zlatých.

And just like that. Sex ve městě 4

zdroj fotografie: pinterest.com

Seriál vedl ke dvěma celovečerním filmům. Sex ve městě 2008 na celém světě vydělal více než 415 milionů dolarů. Přestože Sex and the City 2 mnozí kritizovali, přinesl zisk 294 milionů dolarů.

Samantha si už nezahraje

Zatímco byl vytvořen scénář pro třetí film, jedna z hlavních hvězd seriálu Kim Cattrall (alias ​​Samantha Jones) se rozhodla, že nechce být nadále jeho součástí a natáčení filmu bylo nakonec ukončeno. V průběhu let mluvila Kim o tom, že v natáčení nehodlá dále pokračovat a dokonce prohlásila, že se k ní S.J.Parker měla chovat nepřátelsky. I to je důvod proč se nakonec Samantha Jones v pokračování seriálu více neukáže.

Módní hvězdy New Yorku

Momentálně probíhá natáčení sedmé série seriálu Sex ve městě a internetem se šíří fotografie z natáčení. Není složité vidět hvězdy živě. Natáčí se přímo v ulicích New Yorku, a tak je jasné, že žádný detail, ani outfit nezůstane v tajnosti. Zatímco v 90-tých letech jsme si museli počkat na premiéru seriálu v televizi a dychtivě jsme čekali, co budou mít Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda na sobě, dnes se v tomto směru nemůžeme těšit na překvapení. Všechny outfity jsou již dostupné ke zhlédnutí online.

Příběh Carrie pokračuje

Hlavní hrdinka Carrie Bradshaw se na plátně ukáže i s Mr. Big. Její styl se ani po letech nemění. Je stále stylová Newyorčanka, která miluje luxusní lodičky, fashion trendy a kousek vintage. Na jedné fotografii z natáčení byla zachycena dokonce v šatech z řetězce Forever21.

And just like that. Sex ve městě 3

zdroj fotografie: pinterest.com

Romantická jako vždy, Charlotte

Ani postava Charlotte se po letech nezměnila. Stále oplývá romantickým a elegantním stylem. Její dcery už vyrostly a v podstatě můžeme předpokládat, že právě ony budou zastupovat mladší cílovou skupinu.

And just like that. Sex ve městě 2

zdroj fotografie: pinterest.com

Miranda již není zrzka?

Carrie a Charlotte vypadají jakoby se jich čas téměř nedotkl, zato Miranda se hrdě pyšní šedými vlasy. V seriálu se objeví po boku svého hereckého partnera Steva.

And just like that. Sex ve městě

zdroj fotografie: pinterest.com

Sledovali jste Sex ve městě? Která postava byla vaše oblíbená?

Autor: Mária Miháč, @maria.mihac

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení